Європейська країна стягуватиме значно менше податків із мешканців

8 Листопад, 2017 - 18:57

У зв'язку з хорошим фінансовим становищем пенсійного фонду, розмір внесків може знизитися з 18,7% до 18,6% в наступному році. Такий проект в звіті про пенсійне страхування був запропонований федеральним міністерством праці. У понеділок міністерство направило його в інші відомства, пише germania.one.

Згідно зі звітом , таке полегшення для вкладників стало можливим, оскільки дохід від внесків з пенсійного страхування в 2017 році виріс до 4,4%. На розвиток безпосередньо вплинула позитивна ситуація на ринку праці.

Передбачається, що до кінця року так званий резерв пенсійного страхування буде оцінюватися в € 32,9 млрд. При цьому резерв збільшитися до показника 1,59 щомісячних витрат. Тому згідно з чинним законодавством, ставка внеску повинна автоматично зменшуватися, якщо резерв щомісячних витрат перевищує показник в 1,5.

У зв'язку з цим Організація німецьких асоціацій роботодавців закликала до того, щоб скорочення було здійснено відповідно до статутних положень вже з 1 січня 2018 року. Згідно пенсійного звіту міністерства, ставка внесків зможе залишатися на рівні 18,6% до 2020 року, перш ніж почне поступово збільшуватися.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.