Поїхати на роботу до США буде значно складніше

6 Листопад, 2017 - 18:56

Служба громадянства та імміграції США (USCIS) оновила свою політику, яка раніше дозволяла офіцерам продовжувати візи без додаткових перевірок, якщо раніше заявнику було дано "зелене світло". Оновлення впливає на візу H-1B, яка дозволяє компаніям тимчасово наймати іноземних працівників в таких областях, як проектування і програмування, пише immigrant.today.

Згідно з новим федеральним керівництвом, рішення про продовження віз для іноземних працівників має бути прийнято на основі перевірок. Тобто тепер, щоб продовжити візу, заявник повинен пройти такі ж перевірки, як при першій подачі заявки на візу.

«Оновлене керівництво інструктує офіцерів застосовувати такий же рівень контролю при розгляді прохань про продовження неімміграційної візи, навіть якщо заявник, бенефіціар і основні факти залишаються незмінними з раніше схваленої заявки», - йдеться в прес-релізі USCIS. Директор USCIS Л. Френсіс Сіссна сказав в заяві, що ця зміна «забезпечує чітке керівництво, що допомагає просувати політику, що захищає інтереси працівників США».

Але Вільям Сток, імміграційний адвокат з Філадельфії, сказав, що це зміна може зробити процес продовження візи для іноземних робітників більш дорогим для роботодавців і настільки неефективним, наскільки це можливо. 


 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

07:56
В КНР закликають США скасувати ордер на арешт фінансового директора Huawei.
07:22
Ним стала Олександра Хичій.
22:46
Явка на перші позачергові парламентські вибори у Вірменії станом на 20:00 склала 48,63%.
21:27
В Ірані затримали співробітницю Університету Мельбурна, Австралія, за нібито спробу проникнути в іранські установи.
20:41
Потужний шторм в регіоні, який призвів до пошкодження ліній електропередач.
20:37
Президент Франції Еммануель Макрон на початку наступного тижня звернеться до народу у зв'язку із масовими антиурядовими протестами та сутичками.
20:24
Сьогодні тисячі людей з банерами та прапорами вийшли на мітинг у Лондоні на підтримку виходу Великої Британії з Європейського союзу.
19:44
Британець Чарлі Роулі втрачає зір, має проблеми з серцем і переніс кілька інфарктів
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.