Польща буде виплачувати додаткові гроші іммігрантам: новий закон

31 Жовтень, 2017 - 21:15

Сейм Польщі прийняв зміни до закону про репатріацію, згідно з якими, кожен член сім'ї репатріанта може отримувати допомогу на покупку житла від держави, пише immigrant.today.

27 жовтня Сейм Польщі прийняв зміни до закону про репатріацію, підготовлений депутатами партії «Право і справедливість». Зміни передбачають збільшення фінансової допомоги на покупку житла репатріантам і членам їх сімей. Пропозицію підтримали всі присутні депутати - 429 чоловік.

Поправка передбачає збільшення допомоги для покупки житла на 25 000 злотих. Це означає, що сім'я репатріанта тепер може отримати 50 000 злотих фінансової допомоги від держави. Однак розмір допомоги не може перевищувати ціну на житло. 10 плюсів Польщі . Переваги життя в Польщі.

Фінансова допомога буде надаватися не тільки самим репатріантам, але також членам їх сімей. Згідно з поправкою до закону, до «сім'ї репатріантів» відноситься дружина репатріанта і неповнолітня дитина або діти, які перебувають під батьківською владою хоча б одного з батьків, які приїхали до Польщі разом з репатріантів.

Голова Комісії зі зв'язків з поляками за кордоном Анна Шмідт-Родзевич висловила надію на те, що завдяки змінам в законі про репатріацію все більше осіб польського походження захочуть переїхати на свою історичну батьківщину. 

 

Реклама

Читайте також:

тема

Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал
Аліна Процик - відома особа як серед українців, які живуть у Данії, так і серед самих данців, і не в останню чергу, – місцевих журналістів.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.