Польща буде виплачувати додаткові гроші іммігрантам: новий закон

31 Жовтень, 2017 - 21:15

Сейм Польщі прийняв зміни до закону про репатріацію, згідно з якими, кожен член сім'ї репатріанта може отримувати допомогу на покупку житла від держави, пише immigrant.today.

27 жовтня Сейм Польщі прийняв зміни до закону про репатріацію, підготовлений депутатами партії «Право і справедливість». Зміни передбачають збільшення фінансової допомоги на покупку житла репатріантам і членам їх сімей. Пропозицію підтримали всі присутні депутати - 429 чоловік.

Поправка передбачає збільшення допомоги для покупки житла на 25 000 злотих. Це означає, що сім'я репатріанта тепер може отримати 50 000 злотих фінансової допомоги від держави. Однак розмір допомоги не може перевищувати ціну на житло. 10 плюсів Польщі . Переваги життя в Польщі.

Фінансова допомога буде надаватися не тільки самим репатріантам, але також членам їх сімей. Згідно з поправкою до закону, до «сім'ї репатріантів» відноситься дружина репатріанта і неповнолітня дитина або діти, які перебувають під батьківською владою хоча б одного з батьків, які приїхали до Польщі разом з репатріантів.

Голова Комісії зі зв'язків з поляками за кордоном Анна Шмідт-Родзевич висловила надію на те, що завдяки змінам в законі про репатріацію все більше осіб польського походження захочуть переїхати на свою історичну батьківщину. 

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:28
Трамп заявив про можливість швидкого укладення торговельної угоди з Китаєм.
18:27
Кріштіану Роналду пішов на угоду зі слідством у справі про податкове шахрайство з його боку.
17:59
Раніше повідомлялося про трьох загиблих.
17:53
Кілька сотень людей, одягнених у жовті жилети, вийшли в п'ятницю на вулиці Тель-Авіва та Єрусалима.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.