Українці витрачають шалені суми на закупах у сусідній країні

31 Жовтень, 2017 - 15:22

Головне статистичне управління підрахувало, що минулого року кордони Польщі перетнуло 165,3 млн іноземців, тобто на 4% більше, ніж попереднього року. Українці щедріше скуповувалися в Польщі, ніж, наприклад, німці, пише Польське радіо.

Хоча німці залишили в польських крамницях, перукарнях і готелях 15,4 млрд злотих, а українці наполовину менше, все ж громадянин України під час однієї поїздки витрачав найбільше за всіх польських сусідів – 714 злотих. На другому і третьому місцях білоруси і литовці, а заможні німці витрачали всього лише 454 злоті.

Іноземці найчастіше купують у Польщі одяг, взуття, будівельні матеріали, паливо (найчастіше німці та чехи), а також м’ясо, безалкогольні напої і тютюнові вироби.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:00
Артистка виконувала одну зі своїх пісень, коли несподівано впала. Прибулі на місце медики не змогли її реанімувати
15:50
В результаті катастрофи, за даними міноборони РФ, загинули двоє членів екіпажу
11:40
За останніми даними 65 осіб загинули від вибуху автомобіля поруч із військовою базою в афганському місті Майдані Шахрі, столиці провінції Вардак.
10:40
Сім'я Гона буде подавати апеляцію на рішення суду.
09:40
Колишній гендиректор міжнародної мережі кафе Starbucks Говард Шульц розглядає можливість участі у виборах президента Сполучених Штатів Америки в 2020 році.
09:20
У списках виборців виявили 165-річного чоловіка і 1000 людей за однією адресою.
18:30
ВВП однієї з найбільш економічно розвинутих країн світу показав найгірший за 28 останніх років ріст.
15:30
Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи змінило правила формування комітетів, що, серед іншого, призвело до позбавлення України місць у регламентному комітеті, який працює над зняттям санкцій з РФ
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.