Канада стала вигідною для імміграції сімей: нові закони

27 Жовтень, 2017 - 15:30

Федеральний уряд Канади збільшить розмір виплат сім'ям, які отримують допомогу на дитину, а також розширить програму пільг з податку на прибуток, пише immigrant.today.

Позитивний економічний ріст Канади приніс до бюджету країни на 46,6 млрд. Доларів більше, ніж прогнозувалося. Велика частина цієї суми піде на зниження дефіциту, а приблизно 14,9 млрд. Доларів будуть витрачені протягом п'яти років на соціальні програми.

Уряд буде розподіляти гроші за чотирма напрямками: індексування посібників на дітей (Canada Child Benefit) на рівень інфляції, розширення програми пільг з податку на прибуток (Working Income Tax benefit program), а також формалізація обіцяного скорочення ставки податку на прибув дрібних підприємств і робота по перегляду податкового кодексу. 

Проста арифметика. Індексація допомоги на дітей (Canada Child Benefit) почнеться в липні 2018 року, на два роки раніше запланованого терміну. За прогнозами, за п'ять років зростання складе близько 5,6 млрд. Доларів.

Наприклад, той, хто в даний час отримує максимальну суму в 6 400 доларів для дитини у віці до шести років, в наступному році отримає 6 496 доларів, а до 2019-2020 років - 6 626 доларів. Програма пільг з податку на прибуток (Working Income Tax benefit) тепер повинна враховувати той факт, що, коли люди влаштовуються на роботу, втрачаючи право на державну допомогу, їх зарплата може бути не такою високою, як державні виплати. Завдяки розширенню програми держава буде компенсувати деяку частину цієї різниці в оплаті. Починаючи з 2019 року уряду це буде обходитися в 500 мільйонів доларів на рік. 


 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

12:52
Трамп залишив дружину Меланію без парасольки під час дощу, хоча сам сховався під нею
10:37
Близько 85% жінок-депутатів, які працюють у парламентах європейських країн, стикалися з проявами насильства на роботі
09:59
Американський ПЕН-Центр подав до суду на президента США Дональда Трампа, звинувачуючи його у використанні влади для помсти журналістам і ЗМІ, які йому не подобаються
07:12
Відсоток людей у країнах ЄС, які піддаються ризику бідності та соціальної нерівності, дещо знизився за останні роки, але таких - майже 113 мільйонів.
00:47
Мінфін США оголосив про введення санкцій відносно 20 компаній і банків з Ірану.
23:44
Російська авіакомпанія «Аерофлот» припинила продаж пільгових квитків на рейси в окупований Крим.
21:36
Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян 16 жовтня заявив про свою відставку.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.