Сім'ї провідної країни Європи не в змозі забезпечити своїх дітей

24 Жовтень, 2017 - 15:50

Фонд Бертельсмана представив результати дослідження, присвяченого проблемам дитячої бідності в Німеччині. За останні п'ять років вона незначно зросла, пише germania.one.

Бідні люди - це ті, хто отримує менше 60% середнього для Німеччини доходу, тобто ті, чий місячний дохід нижче € 942 для неодружених і € 1978 для сімейних громадян з двома дітьми до 14 років. Дослідники оцінювали дані 3180 дітей протягом п'яти років і змогли вивчити, як змінилася ситуація з доходами в їхньому будинку за цей період часу.

Як виявилося, для 21% дітей, бідність - це постійна проблема. Занадто мало сімей (тільки 10%) в змозі вибратися з убогості. Тому необхідно переосмислити сімейну і соціальну політику, щоб бідність в родині не переходила з покоління в покоління. Фонд Бертельсманн підкреслив, що злидні в Німеччині не означає відсутність «предметів першої необхідності».

Німецькі діти, так чи інакше забезпечені найнеобхіднішим: їжею, дахом над головою, теплим одягом, ліками, безкоштовним відвідуванням школи.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

22:12
Іспанський суд присудив колишнім членам каталонського уряду повернути понад 10 мільйонів євро державних коштів, витрачених на опитування про незалежність Каталонії в 2014 році.
21:58
В Ізраїлі за останні два дні в результаті масованого ракетного обстрілу з сектору Гази постраждали щонайменше 108 осіб.
21:36
Перші члени каравану мігрантів, що місяць тому вирушив з Гондурасу в північному напрямку, досягли кордону США.
17:35
Вартість "чорного золота" впала до семимісячного мінімуму.
17:05
Учора у віці 95 років не стало людини, яка створила дивовижний світ супергероїв\
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.