США вводять нові документи, без яких не можна навіть працювати

25 Жовтень, 2017 - 09:39

У 2005 році Конгресом США був прийнятий закон про мінімальні стандарти захищеності для водійських прав та інших ідентифікаційних документів. Відповідно до цього закону державним установам, таким як Адміністрація транспортної безпеки (TSA), забороняється приймати ідентифікаційні документи, які не відповідають цим стандартам. Закон був прийнятий після терактів 11 вересня 2001 року і його метою є ускладнення отримання або підробки документів терористами, нелегальними іммігрантами та іншими. Без посвідчення особи нового зразка можна буде водити машину, міняти роботу, отримувати соціальну допомогу і страхові виплати, пройти контроль безпеки в аеропорту, військових базах і відкрити рахунок у банку, пише slavicsac.

Причиною всіх цих незручностей став Закон про стандартизацію посвідчень особи, прийнятий Конгресом у 2006 році після терактів 11 вересня, що виявили легкість, з якою терористи могли роздобути підроблені документи. Згідно з цим законом, з 2013 року потрапити в літак або держустанови зможуть тільки особи, які мають при собі посвідчення особи нового зразка (Real ID).

Дати початку дії заборон

З 22 січня 2018 року водійські права і ідентифікаційні карти, які не відповідають вимогам закону REAL ID, не можуть бути використані для авіаперельотів в межах США, якщо видав їх штат не отримав продовження від Міністерства безпеки (DHS).

З 1 жовтня 2020 року всі авіапасажири, які подорожують в межах США, зобов'язані мати водійські права або інші ідентифікаційні документи, що відповідають вимогам REAL ID.

Якщо ваш штат відповідає вимогам REAL ID:

- ви можете користуватися вашими старими водійськими правами до 1 жовтня 2020 року; 
- з 1 жовтня 2020 роки ви зможете користуватися для авіаперельотів тільки документами, які відповідають вимогам REAL ID.

Якщо ваш штат не відповідає вимогам REAL ID:

- з 22 січня 2018 роки ви зможете користуватися для авіаперельотів в межах країни водійськими правами свого штату тільки за умови, що цей штат отримав продовження від Міністерства безпеки; 
- з 1 жовтня 2020 роки ви не зможете користуватися для внутрішніх авіаперельотів водійськими правами свого штату.

Рекомендації

1. Перевірте статус вашого штату на сайті DHS . Починаючи з 22 січня 2018 року авіапасажири не зможуть користуватися правами водія штатів, які не задовольняють умовам REAL ID, на контрольно-пропускних пунктах TSA, якщо тільки їх штат не отримав продовження від Міністерства безпеки.

2. Прочитайте список поширених запитань, зробивши пошук за ключовими словами «REAL ID» на сторінці DHS або tsa.gov . Якщо у вас виникнуть будь-які питання, ви можете зв'язатися з контактним центром TSA по телефону (866) -289-9673 або електронною поштою TSA-ContactCenter@tsa.gov .

3. Приготуйтеся до поїздки заздалегідь. Якщо ви турбуєтеся про те, що ваші водійські права можуть можуть не прийняти на контрольно-пропускному пункті TSA, завчасно подайте заяву на отримання іншого ідентифікаційного документа.

Поточний список прийнятих TSA ідентифікаційних документів:

- водійські права або ідентифікаційна карта, випущена Автотранспортній інспекцією або іншим відповідним установою штату відповідно до наведених вище вимог REAL ID; 
- паспорт США; 
- паспортна карта США; 
- карта Global Entry, NEXUS, SENTRI або FAST; 
-посвідчення особи Збройних сил США (діючі або звільнені в запас        військовослужбовці, їхні утриманці, цивільні фахівці Міністерства оборони); 
- посвідчення моряка торговельного флоту США; 
- вид на проживання в США ( «Грінкарта»); 
- свідоцтво про перетин кордону (Border crossing card); 
- схвалені Міністерством безпеки водійські права з посиленим захистом;
- посвідчення співробітника авіалінії або аеропорту, що відповідає вимогам TSA; 
- федерально визнаний ідентифікаційний документ індіанського племені; 
- ідентифікаційна карта HSPD-12; 
- паспорт іноземної держави; 
- водійські права канадської провінції або Департаменту у справах індіанців і північних народів Канади; 
- ідентифікаційна карта транспортного працівника; 
- дозвіл на роботу Служби громадянства та імміграції (I-766).

На сьогодні п'ять штатів, включаючи Каліфорнію, Аляску, Оклахому, Орегон і Віргінію отримали відстрочку на дію цього закону до 6 червня цього року. Для Айдахо, Іллінойсу, Луїзіани, Массачусетса, Мічигану, Нью-Гемпшира, Нью-Джерсі, Нью-Йорка, Північної Кароліни, Північної Дакоти, Род-Айленда і Техасу відстрочка діяла аж до 10 жовтня.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

12:52
Трамп залишив дружину Меланію без парасольки під час дощу, хоча сам сховався під нею
10:37
Близько 85% жінок-депутатів, які працюють у парламентах європейських країн, стикалися з проявами насильства на роботі
09:59
Американський ПЕН-Центр подав до суду на президента США Дональда Трампа, звинувачуючи його у використанні влади для помсти журналістам і ЗМІ, які йому не подобаються
07:12
Відсоток людей у країнах ЄС, які піддаються ризику бідності та соціальної нерівності, дещо знизився за останні роки, але таких - майже 113 мільйонів.
00:47
Мінфін США оголосив про введення санкцій відносно 20 компаній і банків з Ірану.
23:44
Російська авіакомпанія «Аерофлот» припинила продаж пільгових квитків на рейси в окупований Крим.
21:36
Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян 16 жовтня заявив про свою відставку.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.