Уперше українська музична подія відбудеться в Швеції

24 Жовтень, 2017 - 09:57

У Стокгольм приїхали юні українські музиканти для участі у першому Українському музичному фестивалі в Швеції. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу Громадського об'єднання «Відповідальне майбутнє» на своїй сторінці у Facebook. 

«Наші музичні десанти нарешті висадилися в Стокгольмі! Плідно репетирують перед завтрашнім довгоочікуваним концертом у Musikaliska (концертний зал у Стокгольмі - ред.)», - йдеться у повідомленні.

Як раніше повідомляв Український інститут в Швеції, перший Український музичний фестиваль Rethinking Europe: Ukraine, який розпочався в Стокгольмі 23 жовтня, триватиме два дні. На сцені престижних концертних залів Musikaliska та Eric Erikssonhallen виступлять молоді таланти зі Швеції і України, серед них відомий дитячий хор «Щедрик», молодіжний оркестр Львівської філармонії. Солістами будуть лауреати міжнародних конкурсів Максим Шарпар, Євгенія Джалалова, Софія та Анна Кисляки, Степан Сивохіп.

 

 

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.