Перетнути кордон між двома європейськими країнами буде складніше

23 Жовтень, 2017 - 20:50

Уряд Данії ухвалив рішення про продовження прикордонного контролю на датсько-німецькому кордоні на півроку до 12 травня 2018 р За заявою уряду прикордонний контроль продовжується через «ситуації з мігрантами і серйозної терористичної загрози проти Данії», пише immigrant.today.

Данія ввела тимчасовий прикордонний контроль на датсько-німецькому кордоні в січні 2016 року, щоб зупинити потік біженців і мігрантів в Данію.

Прикордонний контроль продовжувався декілька разів і повинен був закінчитися до листопада 2017 р Міністр імміграції та інтеграції Інгер Стойберг написала, що хоча в Данію приїжджають менше прохачів притулку, все ще існує тиск на європейські кордони.

«Ми не можемо закрити очі на серйозну терористичну загрозу проти Данії. Тому уряд вважає за необхідне, щоб прикордонний контроль підтримувався до сих пір », - заявила Стойберг. 


 

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.