Фахівці порахували, скільки заробляють німці протягом життя

22 Жовтень, 2017 - 18:42

Середній трудовий стаж німців під час виходу на пенсію дорівнює 37 рокам. За цей період кожен працівник заробляє певну суму залежно від освіти та займаної посади, пише СВІТUA з посиланням на germania.one.

Інтернет-платформа Gehalt.de на основі 9 600 зарплатних даних працівників в різних галузях та спеціальностях провела дослідження щодо того, скільки ж німці заробляють протягом життя. Результати дослідження показали, що освіта безпосередньо впливає на рівень доходу працівника.

Таким чином, було встановлено, що магістри заробляють більше, ніж бакалаври. На приклад, кухар із закінченою освітою заробляє за життя 1 310 000 євро, в той час як його колеги без профільної освіти - 1 200 000 євро.

Однак й професія відіграє важливу роль. Так, банкіри заробляють куди більше, ніж програмісти. Якщо життєвий дохід банкіра з дипломом магістра становить 3 139 073 євро, то програміст такого ж рівня заробляє лише 2 873 910 євро.

Усі фото: germania.one.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:56
Джессіка Бісманн, яка входить до ультраправої партії "Альтернативи для Німеччини", може поплатитися за старі фотографії на фоні вина з Адольфом Гітлером на етикетці.
16:46
Промислове виробництво у США показало найбільший приріст за вісім останніх років
16:33
Переможницею найпрестижнішої літературної нагороди цього року стала Анна Бернс
12:52
Трамп залишив дружину Меланію без парасольки під час дощу, хоча сам сховався під нею
10:37
Близько 85% жінок-депутатів, які працюють у парламентах європейських країн, стикалися з проявами насильства на роботі
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.