Фахівці порахували, скільки коштує освіта в Канаді. Цифри вражають

21 Жовтень, 2017 - 21:21

Університет - дороге задоволення. Студенти це розуміють. Але наскільки дорогою є вища освіта в Канаді? СВІТUA спільно з порталом nashvancouver пропонує вам розібратися у цьому питанні.

Щоб визначити реальну вартість навчання в Канаді, у країні провели опитування серед 23 384 студентів. Головним питанням було: як ви витрачаєте гроші? Було виявлено, що середня вартість одного року вищої освіти в Канаді становить 19 498,75 доларів. Але для деяких студентів сума є ще вищою.

Студент Університету Торонто, проживаючи за межами кампуса, має бути готовим витратити 23 485 доларів щороку, що є найвищим середнім показником в цьому опитуванні. Другим у переліку стоїть університет Раєрсона - 23 066 доларів, далі йде Університет Святої Марії в Галіфаксі - 22 892 долари. Тим часом, студенти, які живуть вдома й відвідують Шербрукський університет, мали найнижчі витрати на освіту. Усього 4 284 долари.

У більшості випадків оренда житла складає найбільше витрат. Проте є й інші витрати, які слід враховувати: книги, напої, їжа. Врахуйте також квитки на автобус або літак, щоб відвідати батьків. Деякі з цих витрат здаються незначними, але за навчальний рік виходить значна сума.

Студенти зазвичай скаржаться на те, що їм доводиться купувати підручники, написані їх професорами, по 100 доларів. Але вони не підраховують, скільки витрачають, коли йдуть гуляти в четвер увечері (а в деяких випадках і в п'ятницю, й у суботу).

Фото: www.nashvancouver.com.

З огляду на те, скільки часу студенти проводять у кампусі, вони неминуче купуватимуть продукти, витрати на які складають приблизно 25 доларів на тиждень. Начебто, це небагато. Але за навчальний рік набігає близько 900 доларів.

Та яка ж реальна вартість навчання в університеті? Студенти, які живуть вдома, в середньому витрачають близько 9 300 доларів на рік, тоді як студенти, які переїхали, мають бути готові витратити більше 20 000 доларів на рік.

Тож не дивно, що студенти, які живуть за межами університетського містечка, мають більше грошове навантаження.

Головне фото: athavaneng.com.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.