У Польщі з'явилось нове періодичне видання для українців

21 Жовтень, 2017 - 14:47

У середу, 18 жовтня, польська загальнонаціональна газета Wyborcza  у місті Вроцлав вийшла з україномовним додатком. Про це inPoland.net.pl повідомляє з посиланням на керівника україномовного проекту в "Виборчій" Магдалена Ногай.

Перший її випуск містить 16 сторінок, розповсюджується додаток безкоштовно у місцях, які українці відвідують найчастіше – українська церква у Вроцлаві, інформаційний пункт, місця пошуку праці.

"Це не перекладена українською мовою газета Wyborcza. Абсолютно ні. Це цілком інше видання, призначене для українських читачів, де будуть новини, написані для української аудиторії, яка мешкає у Вроцлаві", – розповідає Магдалена Ногай.

В першому номері читачі можуть прочитати про проблеми легалізації перебування в Польщі, історію Олега, який приїхав у пошуках праці до Вроцлава, і його враження від свого першого дня в новій країні. Також тут розміщеноусхема міського транспорту, інтерв’ю з головою фундації Ukraina, анонси найближчих подій та інформація про те, де можна відпочити з дітьми.

Як говорить, Магдалена Ногай, на даний час після виходу першого номера буде прийнято рішення про подальшу долю проекту та періодичність виходу номерів. Якщо буде попит на інформаційний продукт – з’являться наступні випуски.

"Хочемо, щоб українцям жилось у Вроцлаві краще, і таким чином намагаємося їм спростити процес адаптації", – інформує керівник проекту.

Усі фото: inpoland.net.pl.

Реклама

Читайте також:

тема

Всі ми знаємо: на випадок хвороби треба мати хоч якусь "подушку безпеки" у вигляді відкладених євро. Але хто допоможе, якщо грошей немає? Чи можна продовжити термін оплати лікарн
Варязька гвардiя виникла наприкiнцi Х столiття у Вiзантiї пiсля того, як Великий князь Київський Володимир Святославович на пiдтвердження дружби з вiзантiйським iмператором Васил

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.