Американський розробник українського походження запустив освітній проект

18 Жовтень, 2017 - 11:46

Співзасновник компанії Apple Стів Возняк представив проект Woz U, який займатиметься навчанням спеціалістів у галузі технологій. Не зважаючи на назву, творцем навчальної програми став не сам засновник Apple українського походження, а техаська компанія Southern Careers Institute, повідомляє СВІТUA з посиланням на hi-tech.ua.

Студенти Woz U отримають доступ до онлайн-курсів, де з ними будуть працювати викладачі та куратори. Для того, аби користувачі могли обрати програму навчання, проект запустив додаток: він включає в себе тест, який визначить сильні сторони майбутнього студента.

Наступого року Woz U запустить курси для спеціалістів у галузі кібербезпеки та Data Science, а також розробників мобільних додатків. Представники проекту не розповіли про вартість навчання, проте відзначили, що вона залежатиме від вибору конкретної програми.

Головне фото: hi-tech.ua.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.