В Італії туристів штрафуватимуть за покупки на вулиці

17 Жовтень, 2017 - 20:01

З листопада у Флоренції всіх туристів, які купують будь-які товари у вуличних продавців, почнуть штрафувати. Сума штрафу - від € 25 до € 200, пише 34travel.me.

Рішення прийнято в рамках нового комунального закону, де прописані заходи боротьби з нелегальною вуличною торгівлею. Тепер на вулиці заборонено купувати сумки, взуття, аксесуари, квіти, зарядні пристрої, сувеніри та інші товари. З середини листопада поліція, а також патрульні, переодягнені в цивільне, будуть штрафувати тих, хто купує на вулиці.

Влада Флоренції заявляють, що з початку року у вуличних торговців було вилучено 130 тисяч товарів. Велика частина цих предметів - підробки відомих брендів.

Постанова буде супроводжуватися широкою інформаційною кампанією на англійській мові. Застережливі таблички з'являться в готелях, ресторанах, магазинах і в громадському транспорті.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.