Через технічні проблеми в США відклали прийом заяв на грін-карти

16 Жовтень, 2017 - 15:37
Усі, хто подавався до 18 жовтня, мають пройти повторну процедуру реєстрації.

Через технічні проблеми термін реєстрації для Diversity Visa Program DV-2019 перезапускається, і всі записи, внесені до 18 жовтня 2017 року, повинні бути повторно подані для розгляду, повідомляє СВІТUA з посиланням на Посольство США в Еквадорі.

"Ми шкодуємо про незручності для претендентів на візи. Проте для того, щоб гарантувати справедливість і захистити цілісність процесу для всіх зацікавлених сторін, ми повинні перезапустити процес вступу цього року", - йдеться у повідомленні.

Новий реєстраційний термін для подачі заяв на грін-карти відкриється для електронних записів об 11:00 18 жовтня. Закриється прийом заяв об 11:00 22 листопада.

Усі заяви, подані до 18 жовтня, розглянуті не будуть. Тож особам, які вже встигли надіслати свої заявки на участь у розіграші грін-карт, необхідно пройти усю процедуру заново.

УВАГА: переподати свою заявку можна лише один раз. Особи, які подають більше одного запису протягом нового періоду реєстрації, будуть дискваліфіковані.

Ілля КОНТІШЕВ.

Головне фото: www.pravda.ru.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.