Імміграція в Канаду загрожує тотальною бідністю: нове дослідження

14 Жовтень, 2017 - 19:57

У Західному Ванкувері, де будинок коштує в середньому $ 3 млн., кожна п'ята сім'я є малозабезпеченою. В крайньому разі на це вказують офіційні статистичні дані, пише vancouverok.

Така дивовижна інформація була представлена ​​Енді Яном - співробітником Університету Фрайзер, який проаналізував свіжі дані Статистичного управління Канади.

За результатами дослідження Яна, 18% сімей в Західному Ванкувері є малозабезпеченими, і це більше, ніж в Метро Ванкувера в цілому, де відсоток домашніх господарств з низьким доходом становить 16,5.

У деяких районах Західного Ванкувера, таких як Чартвелл і Емблсайд, цей показник ще вище: 25-33%.

В ході аналізу Ян виявив, що за останні десять років кількість малозабезпечених сімей в Західному Ванкувері зросла на 37 відсотків, і це майже в два рази більше, ніж в Метро Ванкувера в цілому, і в десять разів більше, ніж в сусідніх районах, наприклад, в Північному Ванкувері.

Але чи дійсно сім'ї, що живуть в будинках вартістю від трьох мільйонів доларів, знаходяться на межі бідності?

Ян і інші аналітики вважають, що навряд чи.

Справа в тому, що статистичні дані про доходи населення не відображають дійсне джерело доходів сімей. Це проявляється особливо наочно в разі заможних іммігрантів, які заробляють гроші поза країною.

«Мої результати пробудили дуже цікаву дискусію серед аналітиків», сказав Ян, коментуючи цифри, які отримав в результаті дослідження.

У передмістях рівень бідності сьогодні очевидно зростає, але такий приріст в кількості малозабезпечених сімей в Західному Ванкувері здається підозрілим, з огляду на те, «в яких будинках живе і на яких авто їздить місцеве населення», сказав Ян.

Деніел Гиберт викладає географію в Університеті Британської Колумбії і вивчає міжнародну міграцію і її вплив на ринок нерухомості. Він прокоментував наведені Яном цифри так: «Це може мати сенс, тільки якщо розглядати багатство і дохід як окремі категорії».

В цьому відношенні Західний Ванкувер має іншого спільного з Ричмондом, каже Гиберт, де іммігранти купують нерухомість за гроші, отримані з-за кордону.

«Чи означає це, що люди бідні?», - запитує він, - «Ні. Це означає, що ми втрачаємо важливу складову економічного благополуччя: багатство ».

Крім того, ймовірно, що існують незадекларовані доходи, одержувані в Канаді або за її межами, додає він. Наприклад, грошові подарунки від членів сім'ї не потрібно декларувати.

Річард Курланд, імміграційний адвокат і політичний аналітик, вже давно вивчає питання низької сплати податків, незважаючи на такі високі ціни на нерухомість в Західному Ванкувері. Проблема полягає в тому, що багато сімей проживають в Канаді з метою обійти податок для іноземних покупців майна, але не декларують доходи і не платять податок, пояснює Курланд.

«Деякі заможні сім'ї користуються перевагами знаходження в країні, але можуть на законних підставах уникати сплати податку на прибуток.

З цією метою вони живуть в Канаді періодично і підтримують статус «нерезидентів» », - говорить він. 
Курланд вважає за необхідне оподаткувати сім'ї, які проживають в дуже дорогих будинках, який згодом можна буде знизити, щоб стимулювати їх декларувати хоча б частину доходу.

«Багаті родини насолоджуються безтурботним життям і при цьому не платять податки. Це питання соціальної справедливості », - пояснює він.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.