У одній із країн Європи подорожі автомобілем будуть обходитись дешевше

13 Жовтень, 2017 - 18:53

На сьогоднішній день закон, який вводить збір за користування німецькими автобанами, найбільше не подобається Австрії. Її уряд виступає проти введення транспортних зборів для іноземців в Німеччині, грунтуючись на тому, що таке рішення порушує основні цінності ЄС, пише germania.one.

Союзником Австрії в цьому питанні виступають Нідерланди. Обидві країни мають намір подавати на Німеччину до Європейського суду (EuGH). Справа в тому, що в березні 2017 року уряд Німеччини, всупереч критиці з боку інших країн, прийняло рішення стягувати плату за користування німецькими автобанами. Проект, запропонований партією ХСС, вступить в силу в 2019 році.

Міністр транспорту Німеччини, Олександр Добріндт (Alexander Dobrindt, CSU) повідомив в четвер, що позов все одно не вплине на рішення. Судовий процес спричинить за собою лише перегляд митом системи Європейського союзу.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.