Словацький дитячий журнал потрапив у ксенофобський скандал

12 Жовтень, 2017 - 09:37
Пройшлись журналісти й по українцях.

Українка з Криму, яка зараз навчається в Університеті Коменського у Братиславі, опублікувала на своїй сторінці у Facebook сторінку з дитячого журналу, на якому явно присутні ксенофобські жарти.

Так, у жартівливій формі дітям задають питання "Це чорне та їсть картоплю фрі". Відповідь на таке запитання - "Половина США". На питання "З ким межує Росія?" дитячий журнал пропонує відповідь: "З ким забажає".

А от жарт щодо українців розбурхав найбільше дискусій в соцмережах. На запитання "У автівці їдуть албанець, сирієць та українець. Хто водій?" видання пропонує відповідь "Поліцейський".

"З дискримінацією боремося, кажете?" - задається риторичим питанням українка.

Як зазначила в коментарях українка з Одеси, яка зараз також мешкає в Братиславі, Олена Залзена, раніше у жарті замість українця, албанця та сирійця були серб, ром та румун. Проте сьогодення диктує ксенофобам нові реальності, а отже - й нові національності, над якими можна насміхатися.

Як зазначила кримчанка, вона має намір поскаржитися на журнал до прокуратури.

Ілля Контішев, СВІТUA.

Головне фото: Mary Ka.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.