Словацький дитячий журнал потрапив у ксенофобський скандал

12 Жовтень, 2017 - 09:37
Пройшлись журналісти й по українцях.

Українка з Криму, яка зараз навчається в Університеті Коменського у Братиславі, опублікувала на своїй сторінці у Facebook сторінку з дитячого журналу, на якому явно присутні ксенофобські жарти.

Так, у жартівливій формі дітям задають питання "Це чорне та їсть картоплю фрі". Відповідь на таке запитання - "Половина США". На питання "З ким межує Росія?" дитячий журнал пропонує відповідь: "З ким забажає".

А от жарт щодо українців розбурхав найбільше дискусій в соцмережах. На запитання "У автівці їдуть албанець, сирієць та українець. Хто водій?" видання пропонує відповідь "Поліцейський".

"З дискримінацією боремося, кажете?" - задається риторичим питанням українка.

Як зазначила в коментарях українка з Одеси, яка зараз також мешкає в Братиславі, Олена Залзена, раніше у жарті замість українця, албанця та сирійця були серб, ром та румун. Проте сьогодення диктує ксенофобам нові реальності, а отже - й нові національності, над якими можна насміхатися.

Як зазначила кримчанка, вона має намір поскаржитися на журнал до прокуратури.

Ілля Контішев, СВІТUA.

Головне фото: Mary Ka.

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

13:03
Уряд готовий навіть на зміну правил щодо працевлаштування.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.