Чому поляки так охоче наймають українських працівників

11 Жовтень, 2017 - 19:54

Польські компанії все частіше наймають іноземців, і все більше працедавців ними цікавиться – про це свідчать дані дослідження польського «Business Centre Club» та варшавського віддділу Міжнародної організації з міграції (IOM), пише prostir.pl.

Іноземців у Польщі працевлаштовує 40% підприємців, а приблизно 60% планують працевлаштовувати громадян інших країн.

Головною причиною такої ситуації є дефіцит працівників з необхідними класифікаціями на польському ринку праці.

Дослідження на замовлення IOM, проведене серед іммігрантів з України, показало, що кожен п’ятий з громадян України в Польщі працює без договору, а 22% стали жертвами зловживань.

Відтак необхідно докласти зусиль, щоб відповідні відомства поліпшили усі процедури та зменшили час очікування на документи — стверджують експерти.

Додаймо, серед польських працедавців нині популярні пошуки не тільки українських, але й білоруських та молдавських працівників. У свою чергу польське видання «Dziennik Gazeta Prawna» повідомило, що цього року майже удвічі в Польщі зросла кількість громадян Індії, Непалу і Бангладеша.

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

13:03
Уряд готовий навіть на зміну правил щодо працевлаштування.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.