Чому поляки так охоче наймають українських працівників

11 Жовтень, 2017 - 19:54

Польські компанії все частіше наймають іноземців, і все більше працедавців ними цікавиться – про це свідчать дані дослідження польського «Business Centre Club» та варшавського віддділу Міжнародної організації з міграції (IOM), пише prostir.pl.

Іноземців у Польщі працевлаштовує 40% підприємців, а приблизно 60% планують працевлаштовувати громадян інших країн.

Головною причиною такої ситуації є дефіцит працівників з необхідними класифікаціями на польському ринку праці.

Дослідження на замовлення IOM, проведене серед іммігрантів з України, показало, що кожен п’ятий з громадян України в Польщі працює без договору, а 22% стали жертвами зловживань.

Відтак необхідно докласти зусиль, щоб відповідні відомства поліпшили усі процедури та зменшили час очікування на документи — стверджують експерти.

Додаймо, серед польських працедавців нині популярні пошуки не тільки українських, але й білоруських та молдавських працівників. У свою чергу польське видання «Dziennik Gazeta Prawna» повідомило, що цього року майже удвічі в Польщі зросла кількість громадян Індії, Непалу і Бангладеша.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.