Молодь у Німеччині ризикує опинитися за межею бідності

11 Жовтень, 2017 - 16:25

Дослідження, проведене «Vorsorgeatlas Deutschland» , показало, що сучасні молоді люди у віці від 20 до 34 років виявилися в зоні особливого ризику по відношенню до фінансового забезпечення в старості, пише germania.one.

Експерти стверджують, що для забезпечення рівня життя в старості потрібно 60% останнього валового доходу. За останніми прогнозами, 38,6% нинішньої молоді , віком до 35 років, отримуватимуть пенсію в розмірі € 981, 43,2% осіб, у віці від 35 до 49 років можуть розраховувати на € 1048, а 64,1% тих, хто постарше - на € 1184 в місяць .

За межею бідності в похилому віці можуть виявитися ті працівники, у яких місячний дохід сьогодні становить менше € 1100 . Розмір пенсії в цьому випадку складе 70% від останніх доходів працівника, приблизно € 679 на місяць.

Згідно з нещодавно опублікованим дослідженням фонду Бертельсманна (Bertelsmann-Stiftung), кожен п'ятий пенсіонер-новачок в 2036 році виявиться за межею бідності. У цю групу увійдуть самотні жінки, люди без професійної освіти і все ті, хто тривалий час не працював.

Основними причинами бідності в майбутньому, на думку експертів, є великі тимчасові розриви між трудовою діяльністю і зайнятість в трудовому секторі з низькими доходами. Не менш важливими факторами, в ситуації, що складається, є погіршення демографії, а також зміни в пенсійної системи.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Вона -- розлучена серіальна актриса, він -- найскандальніший принц сучасності. Ці заручини обговорює увесь світ!
Місцева поліція не виявляє особливого бажання розслідувати інцидент.
У Польщі вже більше місяця шукають зниклого українця, який працював у пекарні в місті Серпц, розташованому за сотню кілометрів від Варшави.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.