На заробітках у Польщі українці суттєво перепрацьовують

10 Жовтень, 2017 - 14:14

Тема заробітку в Польщі стала предметом дослідження декількох компаній. В одному випадку рахували дохід та кількість робочих годин мігрантів, в основному з України. В іншому предметом дослідження стали, власне, поляки. І ось що виходить, пише yavp.pl.

За результатами дослідження, що проводилося в Варшавській конгломерації, середнійзаробіток українських мігрантів у Польщі становить 2100 злотих. При цьому, робочийтиждень українців триває 54 години щотижня.

Заробітчани здебільшого виконують некваліфіковану роботу (70,7%). Найчастіше громадяни України знаходять працю в приватних господарствах (37,6%), на будівництві та в галузі ремонтних робіт (23,6%), в сільському господарстві (19,3%).

Натомість, компанія Kantar Millward Brown провела інше дослідження й встановила, що у середньому поляки працюють 45 годин на тиждень. Найбільше часу за працею проводять ті, хто працює сам на себе. Тим, хто заробляє близько 4 тис злотих, також доводиться більше працювати. У цьому випадку тижневий час праці громадянина Польщі становить трохи більше ніж 50 годин. Середній тижневий час роботи осіб, котрі заробляють від 3000 до 3999 злотих, становить 46,6 годин.

Поляки, місячна оплата праці яких коливається у межах від 2000 до 2999 злотих, працюють у середньому 43,8 годин на тиждень. 42,2 годин щотижня працюють ті, хто заробляють від 1999 злотих.

Таким чином, виходить, що українцям за одні й ті ж самі гроші доводиться працювати всередньому на 7 – 8 годин більше щотижня, ніж місцевим мешканцям.

Реклама

Читайте також:

тема

Вона -- розлучена серіальна актриса, він -- найскандальніший принц сучасності. Ці заручини обговорює увесь світ!
Місцева поліція не виявляє особливого бажання розслідувати інцидент.
У Польщі вже більше місяця шукають зниклого українця, який працював у пекарні в місті Серпц, розташованому за сотню кілометрів від Варшави.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.