Одна із країн Південної Америки суворо обмежить імміграцію

9 Жовтень, 2017 - 20:04

Міністр внутрішніх справ Чилі Маріо Фернандес представив законопроект про імміграцію в Комітет по внутрішньому управлінню нижньої палати конгресу країни, щоб «взяти на себе відповідальність за явище імміграції», пише immigrant.today.

Фернандес, який відзначив збільшення числа гаїтян, які прибувають в Чилі, пояснив, що ініціатива «є сучасним проектом, який також оновлює свою згоду з міжнародними договорами, які ратифікували в Чилі». 

Міністр сказав, що мета Законопроет полягає в тому, щоб вітати «тих, хто прибуває на наші землі», але в той же час перешкоджати незаконним працівникам. За даними Департаменту імміграції та міграції, країна отримала 273 256 заявок на візу в період з 2015 по 2016 рік, головним чином з Перу, чия частка становить 21,2 відсотка, Колумбія - 17,7 відсотка, а Гаїті - близько 16 відсотків.

Адміністрація президента Мішель Бачелет стверджує, що число іноземців-резидентів збільшилася на 200 відсотків - з 154 000 до 465 000 на період з 2006 по 2015 рік, що становить 2,7 відсотка від загального числа населення країни. 

«Ми розробили законопроект, гідний цієї проблеми», - сказав міністр, законопроект якого замінить закон, створений диктатором Аугусто Піночетом в 1975 році.

«Істотною відмінністю (від цього проекту і інших) є збільшення категорій відвідувачів, між туристами і візами тимчасового перебування. Ці категорії важливі для запобігання того, щоб турист став незаконним працівником », - заявили офіційні особи з державним секретарем.

Новий проект включає охорону здоров'я та освіту як частину прав іноземців, що проживають в країні, і «встановлює обов'язки іммігрантів».  

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

13:03
Уряд готовий навіть на зміну правил щодо працевлаштування.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.