Лауреатка Пулітцерівської премії презентує книгу про Голодомор у США

3 Жовтень, 2017 - 22:30

«Червоний голод. Війна Сталіна проти України» має вийти в жовтні цього року, напередодні 85-х роковин Голодомору. Про це повідомляє VIDIA.

У вівторок, 17 жовтня, зустріч відбудеться в Chicago Council on Global Affairs. Початок о 5:15 PM.

У середу, 18 жовтня, зустріч заплановано у Ukrainian Institute of Modern Art (2320 W Chicago Avenue, Chicago, Illinois 60622). Початок о 7:00

У 2003 році відома журналістка опублікувала книгу «Історія ГУЛАГу», за яку отримала Пулітцерівську нагороду. Наступною працею Енн Епплбом стала «Залізна завіса. Придушення Східної Європи. 1944-1956», яка вийшла 2012 року і стала бестселером.

Енн Епплбом – редакторка The Economist і членкиня видавничої ради The Washington Post. За її праці з історії Східної Європи, громадянського суспільства і комунізму була неоднаразово відзначена преміями.

Є дружиною польського політика і державного діяча Радослава Сікорського. В 2013 році прийняла польське громадянство. Мешкає з сім’єю у Гобеліні біля Бидгощі (Польща).

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.