Лауреатка Пулітцерівської премії презентує книгу про Голодомор у США

3 Жовтень, 2017 - 22:30

«Червоний голод. Війна Сталіна проти України» має вийти в жовтні цього року, напередодні 85-х роковин Голодомору. Про це повідомляє VIDIA.

У вівторок, 17 жовтня, зустріч відбудеться в Chicago Council on Global Affairs. Початок о 5:15 PM.

У середу, 18 жовтня, зустріч заплановано у Ukrainian Institute of Modern Art (2320 W Chicago Avenue, Chicago, Illinois 60622). Початок о 7:00

У 2003 році відома журналістка опублікувала книгу «Історія ГУЛАГу», за яку отримала Пулітцерівську нагороду. Наступною працею Енн Епплбом стала «Залізна завіса. Придушення Східної Європи. 1944-1956», яка вийшла 2012 року і стала бестселером.

Енн Епплбом – редакторка The Economist і членкиня видавничої ради The Washington Post. За її праці з історії Східної Європи, громадянського суспільства і комунізму була неоднаразово відзначена преміями.

Є дружиною польського політика і державного діяча Радослава Сікорського. В 2013 році прийняла польське громадянство. Мешкає з сім’єю у Гобеліні біля Бидгощі (Польща).

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

13:03
Уряд готовий навіть на зміну правил щодо працевлаштування.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.