Безробітних меншає, а працювати нікому: в Німеччині не вистачає робітників

2 Жовтень, 2017 - 10:47

Практично по всій території Баварії спостерігається повна зайнятість населення. Кількість працюючих мешканців досягла рекордно високого показника, повідомляє СВІТUA з посиланням на germania.one. Рівень безробіття серед молоді також значно впав.

2007 року, коли рівень безробіття у Баварії знизився на 5 відсотків, став справді переламним моментом в економіці землі, й тепер, за десять років, практично на всій її території встановилась повна зайнятість населення.

У вересні рівень безробіття взагалі впав до трьох відсотків.

Фото: germania.one.

Згідно з інформацією керівника Федерального відомства з питань праці, у вересні кількість безробітних у Баварії складала 221 062 особи, а це на десять відсотків менше, аніж минулого року.

Рівень безробіття знижується в усіх вікових категоріях, а також, що особливо тішить уряд, й серед осіб, молодших за 25 років.

Що цікаво, попри велику кількість нових робітників, відкритих вакансій у Баварії не зменшується: за останніми даними їх кількість перевищує 126 000. Такої великої пропозиції на ринку праці в Баварії ще не спостерігали.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:56
Джессіка Бісманн, яка входить до ультраправої партії "Альтернативи для Німеччини", може поплатитися за старі фотографії на фоні вина з Адольфом Гітлером на етикетці.
16:46
Промислове виробництво у США показало найбільший приріст за вісім останніх років
16:33
Переможницею найпрестижнішої літературної нагороди цього року стала Анна Бернс
12:52
Трамп залишив дружину Меланію без парасольки під час дощу, хоча сам сховався під нею
10:37
Близько 85% жінок-депутатів, які працюють у парламентах європейських країн, стикалися з проявами насильства на роботі
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.