ЄС повертає контроль на кордони в зоні Шенген

29 Вересень, 2017 - 22:38

«Згідно з сьогоднішніми пропозиціями, держави-члени зможуть у виняткових випадках продовжити [прикордонний] контроль, якщо загроза [безпеки] збережеться», - йдеться в заяві Європейської комісії., пише immigrant.today . У заяві Європейської комісії також зазначається, що ці заходи пропонуються для збереження і зміцнення Шенгенської зони. 

«Комісія пропонує оновити Шенгенський кодекс, щоб адаптувати правила повторного введення тимчасового внутрішнього прикордонного контролю в нинішніх потреб реагування на постійні серйозні загрози державній політиці або внутрішньої безпеки», - повідомили в Єврокомісії.

Так, впроваджуються більш суворі процедурні гарантії для забезпечення того, щоб прикордонний контроль на внутрішніх кордонах залишався винятком і використовувався тільки в разі потреби. Нагадаємо, що Австрія, Данія, Німеччина, Норвегія та Швеція ввели прикордонний контроль після міграційного кризи в 2016 році. 

 

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.