Ціни на отримання громадянства мальовничої острівної країни знизили

27 Вересень, 2017 - 22:14

У серпні 2017 року Кабінет островів Антигуа і Барбуда затвердив зміни в програмі громадянства за інвестиції, пише immigrant.today.

1. Державні мита за обробку заяв на громадянство зменшуються наступним чином. Для опції дарування в фонд NDF складуть: 25,000 доларів США для сім'ї до чотирьох осіб плюс 15,000 доларів США за кожного додаткового члена сім'ї, включеного в заявку на громадянство. Для опції інвестування в нерухомість або бізнес державні збори становитимуть: 50,000 доларів США для сім'ї до чотирьох осіб плюс 15,000 доларів США за кожного додаткового члена сім'ї, включеного в заявку на громадянство. Ці зміни набирають чинності з 1 серпня 2017 року. До всіх заявок, поданих до Міністерства з вказаної дати, будуть застосовуватися нові правила.

2. Обмежені країни. Особи, що народилися в одній з обмежених країн (Афганістан, Іран, Ірак, Північна Корея, Сомалі, Судан, Ємен), можуть звертатися за отриманням громадянства Антигуа і Барбуда, якщо вони мігрували до повноліття і / або мали постійне місце проживання протягом як мінімум 10 років в Канаді, Великобританії, США, Австралії, Нової Зеландії, Саудівської Аравії або ОАЕ і не підтримують економічних зв'язків з будь-якої з обмежених країн.

Основні умови участі в програмі громадянства Антигуа і Барбуда залишаються колишніми (три можливих опцій інвестування):

1. Купити нерухомість на суму 400, 000 USD (нерухомість можна продати через 5 років без втрати громадянства)

2. Пожертвувати до державного фонд 200,000 USD

3. Вкласти в бізнес на островах 1,500,000 USD

Додатково зазначимо, що більшість інвесторів з Росії вибирали і вибирають опцію пожертвування (безповоротний внесок в обмін на громадянство). Але урахуванням того, що сума зборів з нерухомості тепер стала нижче, ніж в опції з даруванням, можливо, прийняті поправки зможуть змінити існуючий стан речей, роблячи опцію покупки нерухомості більш конкурентоспроможною.

Що дає громадянство Антигуа і Барбуда?

1. антигуанський паспорт дає право безвізового відвідування всіх країн Шенгену, Великобританії та Ірландії. Візи до США і Канаду потрібні, але ставляться відразу на 10 років в спрощеному порядку.

2. Само собою зрозуміло, даний паспорт дає право переселитися для постійного проживання на Антигуа, а також в будь-яку країну КАРИКОМ.

3. Громадянство видається назавжди, тому майбутні діти і внуки інвестора також зможуть отримати дане громадянство без додаткових інвестицій, тобто за походженням. Країна проживання такого громадянина не має значення. 


 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

07:56
В КНР закликають США скасувати ордер на арешт фінансового директора Huawei.
07:22
Ним стала Олександра Хичій.
22:46
Явка на перші позачергові парламентські вибори у Вірменії станом на 20:00 склала 48,63%.
21:27
В Ірані затримали співробітницю Університету Мельбурна, Австралія, за нібито спробу проникнути в іранські установи.
20:41
Потужний шторм в регіоні, який призвів до пошкодження ліній електропередач.
20:37
Президент Франції Еммануель Макрон на початку наступного тижня звернеться до народу у зв'язку із масовими антиурядовими протестами та сутичками.
20:24
Сьогодні тисячі людей з банерами та прапорами вийшли на мітинг у Лондоні на підтримку виходу Великої Британії з Європейського союзу.
19:44
Британець Чарлі Роулі втрачає зір, має проблеми з серцем і переніс кілька інфарктів
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.