Ціни на отримання громадянства мальовничої острівної країни знизили

27 Вересень, 2017 - 22:14

У серпні 2017 року Кабінет островів Антигуа і Барбуда затвердив зміни в програмі громадянства за інвестиції, пише immigrant.today.

1. Державні мита за обробку заяв на громадянство зменшуються наступним чином. Для опції дарування в фонд NDF складуть: 25,000 доларів США для сім'ї до чотирьох осіб плюс 15,000 доларів США за кожного додаткового члена сім'ї, включеного в заявку на громадянство. Для опції інвестування в нерухомість або бізнес державні збори становитимуть: 50,000 доларів США для сім'ї до чотирьох осіб плюс 15,000 доларів США за кожного додаткового члена сім'ї, включеного в заявку на громадянство. Ці зміни набирають чинності з 1 серпня 2017 року. До всіх заявок, поданих до Міністерства з вказаної дати, будуть застосовуватися нові правила.

2. Обмежені країни. Особи, що народилися в одній з обмежених країн (Афганістан, Іран, Ірак, Північна Корея, Сомалі, Судан, Ємен), можуть звертатися за отриманням громадянства Антигуа і Барбуда, якщо вони мігрували до повноліття і / або мали постійне місце проживання протягом як мінімум 10 років в Канаді, Великобританії, США, Австралії, Нової Зеландії, Саудівської Аравії або ОАЕ і не підтримують економічних зв'язків з будь-якої з обмежених країн.

Основні умови участі в програмі громадянства Антигуа і Барбуда залишаються колишніми (три можливих опцій інвестування):

1. Купити нерухомість на суму 400, 000 USD (нерухомість можна продати через 5 років без втрати громадянства)

2. Пожертвувати до державного фонд 200,000 USD

3. Вкласти в бізнес на островах 1,500,000 USD

Додатково зазначимо, що більшість інвесторів з Росії вибирали і вибирають опцію пожертвування (безповоротний внесок в обмін на громадянство). Але урахуванням того, що сума зборів з нерухомості тепер стала нижче, ніж в опції з даруванням, можливо, прийняті поправки зможуть змінити існуючий стан речей, роблячи опцію покупки нерухомості більш конкурентоспроможною.

Що дає громадянство Антигуа і Барбуда?

1. антигуанський паспорт дає право безвізового відвідування всіх країн Шенгену, Великобританії та Ірландії. Візи до США і Канаду потрібні, але ставляться відразу на 10 років в спрощеному порядку.

2. Само собою зрозуміло, даний паспорт дає право переселитися для постійного проживання на Антигуа, а також в будь-яку країну КАРИКОМ.

3. Громадянство видається назавжди, тому майбутні діти і внуки інвестора також зможуть отримати дане громадянство без додаткових інвестицій, тобто за походженням. Країна проживання такого громадянина не має значення. 


 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.