Українська співачка оголосила про заручини із американцем

27 Вересень, 2017 - 10:41

Українська співачка і актриса, представниця України на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2011 Міка Ньютон, яка вже кілька років живе в Лос-Анджелесі, Каліфорнія, США, оголосила про свої заручини, повідомляє Intermarium.

Обранцем артистки став американець на ім'я Кріс Сааведра.

Про майбутнього чоловіка 31-річної Міки Ньютон відомо лишень, що він працює зі співачкою в одній організації у Лос-Анджелесі.

На своїй сторінці у Facebook співачка подякувала фанатам за привітання із заручинами й пообіцяла найближчим часом розповісти подробиці свого особистого життя.

Нагадаємо, 2011 року Міка Ньютон (справжнє ім'я – Оксана Грицай) виступила на Євробаченні з піснею Angel й посіла четверте місце. Після конкурсу співачка переїхала до Америки, підписавши контракт з компанією JK-music group.

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

13:03
Уряд готовий навіть на зміну правил щодо працевлаштування.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.