У Німеччині доведеться заплатити великий штраф за ... селфі

24 Вересень, 2017 - 22:03

Селфі-фото стали частиною нашого повсякденного життя: люди роблять їх у відпустці, під час їжі або занять спортом і навіть у власному ліжку. Ми фотографуємо себе на якомусь цікавому тлі і ділимося цими фото зі світом, пише germania.one.Тільки ось робити фото в кабіні для таємного голосування строго заборонено. Але чому?

Чому не можна робити Селфі у виборчій кабіні?

Оновлене в цьому році положення про вибори категорично забороняє робити фото в кабіні. Причиною такої строгості є дотримання таємниці голосування. Те, за кого ви голосуєте - це ваша особиста справа і інші знати про це не зобов'язані. Тому заборона існує для того, щоб захищати особистий простір виборців. Також вважається, що, бачачи в інтернеті чужі пости з фото з виборчих дільниць, інші користувачі можуть потрапити під їх вплив і змінити свій вибір.

Як і кого обрала громада все повинні дізнатися тільки по закінченню виборів. З цієї ж причини попередні результати оголошуються різними організаціям, які проводять опитування, тільки після 18:00.

Заповнений бюлетень того, кого застали за фотозйомкою або відеозйомкою в кабіні, вважається недійсним. Але у порушника є право заповнити інший бюлетень, але вже не документуючи свої дії на фото або відео. Для того, щоб скористатися другою спробою, виборцю необхідно знищити перший бланк в присутності члена комісії.

Корисна інформація: ви можете скористатися другою спробою за таким же принципом, якщо випадково заповнити бюлетень не так, як хотіли.

Фото-заборона не поширюється на тих, хто відправляє свій заповнений бюлетень поштою. Також, якщо вам вдалося зробити фото у виборчій кабіні і залишитися непоміченим, вас не оштрафують, якщо ви пізніше викладіть фото в інтернет.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.