У Німеччині штрафують на величезні гроші за розмову в неправильному місці

22 Вересень, 2017 - 18:56

Участь в дорожньому русі вимагає постійної обачності. Але є так багато відволікаючих водія речей: навігаційний пристрій, нетерплячі діти на задньому сидінні, мобільні телефони. Експерти попереджають про зростаючу небезпеку ДТП через гаджетів, пише germania.one.

Політики хочуть загострити правила: 22 вересня федеральна рада проголосує за постанову федерального уряду, згідно з яким штрафи за використання телефону за кермом збільшаться в кілька разів. Що можна вкрасти в офісі? Водій вантажівки, що розмовляє по телефону або водій автомобіля, що набирає повідомлення - це щоденний трафік.

При цьому порушення правил дорожнього руху відбувається навмисно. Тому саме час новими правилами.

Відволікання - поширена причина аварій, але цього можна уникнути. Заборона про мобільних телефонах повинен бути розширений. Сюди повинні бути включені планшети, ноутбуки та інші дрібні комп'ютери. Дозволено приймати виклики за допомогою кнопки або голосове управління.

Які санкції?

Замість € 60 виплачуватиметься штраф в розмірі € 100 . При пошкодженні майна загрожує штраф до € 200 і заборона на водіння протягом місяця. Навіть для велосипедистів з мобільним телефоном в руці штраф стає дорожче: € 55 замість € 25 . Мобільним телефоном можна користуватися, коли автомобіль стоїть і вимкнений двигун. Використовувати мобільний на світлофорі не можна.

Примітно, що водіям автобусів дозволено дивитися на бортові комп'ютери з працюючим двигуном, щоб продавати квитки на зупинках. Німецька рада дорожнього руху також розглядає пов'язану проблему: відволікання пішоходів електроприладами.

 

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

13:03
Уряд готовий навіть на зміну правил щодо працевлаштування.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.