У Німеччині штрафують на величезні гроші за розмову в неправильному місці

22 Вересень, 2017 - 18:56

Участь в дорожньому русі вимагає постійної обачності. Але є так багато відволікаючих водія речей: навігаційний пристрій, нетерплячі діти на задньому сидінні, мобільні телефони. Експерти попереджають про зростаючу небезпеку ДТП через гаджетів, пише germania.one.

Політики хочуть загострити правила: 22 вересня федеральна рада проголосує за постанову федерального уряду, згідно з яким штрафи за використання телефону за кермом збільшаться в кілька разів. Що можна вкрасти в офісі? Водій вантажівки, що розмовляє по телефону або водій автомобіля, що набирає повідомлення - це щоденний трафік.

При цьому порушення правил дорожнього руху відбувається навмисно. Тому саме час новими правилами.

Відволікання - поширена причина аварій, але цього можна уникнути. Заборона про мобільних телефонах повинен бути розширений. Сюди повинні бути включені планшети, ноутбуки та інші дрібні комп'ютери. Дозволено приймати виклики за допомогою кнопки або голосове управління.

Які санкції?

Замість € 60 виплачуватиметься штраф в розмірі € 100 . При пошкодженні майна загрожує штраф до € 200 і заборона на водіння протягом місяця. Навіть для велосипедистів з мобільним телефоном в руці штраф стає дорожче: € 55 замість € 25 . Мобільним телефоном можна користуватися, коли автомобіль стоїть і вимкнений двигун. Використовувати мобільний на світлофорі не можна.

Примітно, що водіям автобусів дозволено дивитися на бортові комп'ютери з працюючим двигуном, щоб продавати квитки на зупинках. Німецька рада дорожнього руху також розглядає пов'язану проблему: відволікання пішоходів електроприладами.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.