У Німеччині складно знайти роботу із... іноземним іменем

20 Вересень, 2017 - 17:38

«На яких підставах я можу оформити допомогу з безробіття (Hartz-IV)?» - питання, яке працівникам центру зайнятості задають щодня, тільки ось їхня відповідь відрізняється в залежності від того, хто ж питав. Працівники центру зайнятості схильні до прояву дискримінації в тих випадках, якщо вони обслуговують людей з іноземним ім'ям, пише germania.one.

Як пояснили в Дослідницькому інституті Берліна (WZB), охочі оформити соціальну допомогу із турецьким або румунським ім'яя отримували помітно менше інформації ознайомчого характеру, ніж люди з німецькими іменами.

Щоб провести це дослідження, працівники інституту розіслали фіктивні запити на електронну пошту 408 центрів зайнятості по всій Німеччині. У цих листах вигадані люди з іменами, що звучали, як німецькі, турецькі чи румунські, просили проінформувати їх про те, що необхідно для отримання допомоги. Також у фіктивних відправників цих листів був різний рід діяльності, стать і стиль написання.

Незважаючи на те, що працівники всіх центрів зайнятості відповіли на кожне отримане ними лист, обсяг інформації, наданої в них, відрізнявся. Таким чином, приблизні іноземці часто отримували недостатньо інформації або ж вона була описана менш детально, ніж та, яку отримали в своїх відповідях вигадані німці. Також, виходячи з отриманих даних, по-різному проявили себе і різні центри зайнятості.

Наприклад, в тих, що знаходяться на заході країни працівники справлялися зі своїми завданнями гірше, ніж в тих, що розташовані на сході Німеччини.

 

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:28
Трамп заявив про можливість швидкого укладення торговельної угоди з Китаєм.
18:27
Кріштіану Роналду пішов на угоду зі слідством у справі про податкове шахрайство з його боку.
17:59
Раніше повідомлялося про трьох загиблих.
17:53
Кілька сотень людей, одягнених у жовті жилети, вийшли в п'ятницю на вулиці Тель-Авіва та Єрусалима.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.