У сусідній країні засудили українця, який незаконно працевлаштовував іноземців

19 Вересень, 2017 - 11:53

У Польщі суд призначив 28-річному громадянину України штраф у розмірі десять тисяч злотих й зобов'язав повернути понад тисячу злотих. Таке суворе покарання українець отримав за порушення польського трудового законодавства, працевлаштувавши 63 іноземців, повідомляє poland2day.com.

Нагадаємо, у польському Битуві прикордонники проконтролювали легальність працевлаштування іноземців у компанії громадянина України. Виявилось, що із 68 працюючих там іноземців 63 працювали нелегально.

Діяльність компанії полягала в залученні іноземців до роботи у м'ясній галузі та інших сферах діяльності на території Поморського воєводства. Прикордонники встановили, що стосовно 59 громадян України, трьох громадян Молдови та громадянина Білорусі роботодавець не виконав своїх зобов'язань. Він не отримав необхідні дозволи на роботу або заяви про намір доручити виконання роботи, не уклав з інозмецями договір у відповідній формі, а також доручив їм роботу не відповідно до умов, зазначених у заявах про намір доручити виконання роботи.

Правоохоронці встановили, що роботодавець свідомо ввів іноземців в оману, користучись їх незнанням.

Реклама

Читайте також:

тема

Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал
Аліна Процик - відома особа як серед українців, які живуть у Данії, так і серед самих данців, і не в останню чергу, – місцевих журналістів.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.