Скандал в Туреччині: українська громада заявила про російську провокацію

14 Вересень, 2017 - 11:47

Громадське об'єднання українців Туреччини "Українська родина" спільно з іншими діаспорянськими організаціями країни оприлюднило заяву, в якій засудило так звану "Акцію миру", повідомляє СВІТUA з посиланням на сторінку української громади Анталії у Facebook.

Нагадаємо, в ході цієї акції група з українців, росіян, азербайджанців, киргизів та турків піднялись на гору Тахтали й розгорнула прапори України та Росії. Таким чином організатори заходу нібито хотіли висловити заклик до єднання двох народів.

Акція викликала неоднозначну реакцію українців, які проживають в Туреччині.

"Громадське об'єднання "Українська родина" [...] висловлює свій протест та застерігає проти самопривласнення окремими громадянами України права висловлюватися від імені держави та діяти всупереч офіційної позиції Міністерства закордонних справ України. В умовах гібридної війни країни-агресора – Російської Федерації – проти України рішуче засуджуємо такі дії наших співвітчизників та вважаємо їх безвідповідальними та провокаційними", - заявили в одній з найбільших українських організацій Туреччини.

Варто відзначити, що захід орагнізувало Російське товариство Анталії. Відбувся він 10 вересня, висвітлювався переважно російськомовними виданнями Туреччини.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.