Найпопулярніше спортивне видання Італії опублікувало мапу України без Криму

14 Вересень, 2017 - 10:41

Відоме італійське спортивне видання Gazzetta dello Sport у матеріалі, присвяченому вчорашньому футбольному матчу між українським "Шахтарем" та італійським "Наполі", надрукувало мапу України, на якій Крим зазначено російською територією. Помилку колег з Італії помітив український спортивний журналіст Микита Черняк, повідомляє СВІТUA.

"Нічого нового. Роки минають, італійська преса лишається такою ж італійською", - зазначив журналіст.

Варто відзначити, що П'єрфранческо Аркетті, кореспондент шанованого видання, перебував безпосередньо в Україні, коли готував матеріал. Та це не допомгло йому розібратися ані в ситуації у країні, ані в місцевому футболі. Адже окрім мапи України без Кримського півострова, газета також переплутала назву харківського стадіону та клубу, який на ньому колись виступав.

Фото: Микита Черняк.

Таким чином, стадіон "Металіст" в італійському виданні найменували "Металургом", рівно як й нині відсутній в чеспіонаті України клуб "Металіст" Харків.

"Загалом, за подібні "фокуси" варто відбирати акредитацію - аби поважали чужі території. От був би резонанс - провчити кореспондента самої Gazzetta dello Sport. Й, напевно, лише таким чином можна буде добитися спростування та публікації правильної мапи", - відзначає Микита Черняк.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.