Німецькі служби зайнятості дискримінують іноземців за їхні прізвища

13 Вересень, 2017 - 17:37

За результатами проведених досліджень, співробітники центрів зайнятості в Німеччині схильні надати недостатню і меншу детальну інформацію людям з іменами, які звучать по-іноземному, пише immigrant.today

Експерти з дослідницького центру соціальних наук у Берліні (WBZ) Ансельм Ринк і Йоханес Хемкер надіслали 408 електронних листів для вибору на роботу в центри зайнятості по всій Німеччині. У листах потенційний заявник запитує, які документи необхідно для подання заявки на отримання безробіття та необхідні документи членів сім'ї за заявкою.

Фіктивні електронні листи були надіслані в 2014 і 2015 роках від імені уявних людей з шістьма німецькими, турецькими та румунськими іменами. Листи варійовані залежно від професії, статі та стилю письма. Хоч представники центрів зайнятості відповіли на всі електронні листи незалежно від їх імені, результати дослідження показали, що особи з іноземними іменами частіше отримують недостатню і менш детальну інформацію порівняно з володарями німецьких імен.

Результати дослідження також показують, що західнонімецька влада проявила себе гірше щодо осіб з іноземними іменами, ніж влада вітчизняної Німеччини. Крім того, центри із працевлаштування, які підчиняються безпосередньо Федеральному агентству зайнятості, були очевидно більш інформативними, ніж центри, що знаходяться в муніципальній адміністрації.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.