Уряд Чехії оголосив прийом заявок на здобуття стипендії для навчання у ВНЗ країни

11 Вересень, 2017 - 20:24

Уряд Чеської Республіки пропонує у 2018-2019 академічному році чотири стипендії для навчання на акредитованих освітніх програмах у державних вищих навчальних закладах Чеської Республіки, повідомляє ukrajinci.cz.

Серед них:

  • три стипендії для навчання на бакалавраті, магістратурі та докторантурі. Мова викладання – чеська (в межах програми передбачається також однорічний підготовчий курс з вивчення чеської мови і фахової підготовки). Рекомендовані галузі: сільське господарство, технічні спеціальності (енергетика, видобування, електротехніка, будівництво, транспорт), хімія, медицина, суспільствознавство;
  • одна стипендія для навчання англійською мовою в магістратурі і докторантурі. Рекомендовані галузі: енергетика, сільське господарство, інформатика, навколишнє середовище.

Для кандидатів відкрито онлайн реєстрація за посиланням.

Заявки приймаються до 30 вересня 2017 року.

Детальну інформацію про урядові стипендії та опис програми можна отримати на веб-сторінці Міністерства освіти, молоді і фізичного виховання Чеської Республіки.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.