На два дні всі культурні заклади Франції стануть безкоштовними

10 Вересень, 2017 - 11:53

В межах Європейських днів культурної спадщини багато історичних та культурних об'єктів Франції можна буде відвідати безкоштовно, повідомляє СВІТUA з посиланням на 34travel.me.

У суботу та неділю 16-17 вересня 14 тисяч французьких пам'яток та закладів культури працюватимуть безкоштовно. Це відмінна можливість побувати в закритих для публіки будівлях суду, торгівельних палатах, а також відвідати музеї та замки.

Окрім Лувру, замків Луари та Версальського палацу, в ці ді можна буде відвідати штаб-квартири телевізійних каналів, старі в'язниці, фабрики та заводи. Місцеві гіди рекомендують безкоштовно вирушити до резиденції президента Франції - Єлисейського палацу, готелю Бово, де розташовано Міністерство внутрішніх справ, й на виставку "наукової поліції".

Також варто зазирнути до відомої будівлі кримінальних служб на набережній Орфевр, до французького Сенату, в теплиці Люксембурзького саду та школу танців Паризької опери.

В Ліоні для публіки відкриють залаштунки оперного театру, історичну лікарню л'Готель-Дью, міську ратушу, готель Дес Селестінс. У Бордо випаде нагода побачити зсередини базиліку Святого Михайла та Святого Серіна, собор Святого Андрія, Національну оперу та мерію.

У Лозанні для місцевих мешканців та туристів відкріють двері церкви Святого Герасима та скарбницю аббатства Сен-Моріс.

Детальну програму можна переглянути за посиланням.

Варто врахувати, що до таких популярних місцин, як Єлисейський палац, Національна асамблея, Рада держави тощо, доведеться відстояти у величезних чергах.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.