Експерти назвали 10 найкращих напрямків для осіннього туризму

7 Вересень, 2017 - 12:23

Експерти науково-популярного видання National Geographic визначили десять найкращих напрямків для осінніх подорожей у 2017 році, повідомляє СВІТUA з посиланням на 34travel.me.

Так, мандрівкам пропонують відвідати Бутан, де восени відбувається кілька щорічних фестивалів. На одному з найбільших в країні - Тхімпху-Цечу - місцеві до знемоги танцюють та здійснюють традиційні ритуали.

Ще один напрямок на осінь - Австралія. Тут можна помилуватися Великим Бар'єрним рифом, зайнятися дайвінгом або покататися на залізниці Kuranda Scenic Railway, яка провезе вас крутими скелями через давні тропічні ліси.

Ідеальними місцями для осінніх прогулянок стануть національні парки Північної Америки. Наприклад, національний парк Секвойя в США або Грос-Морн в Канаді.

Топ-10 напрямків для подорожей восени:

1. Бутан.

Фото: buffalotrip.com.

2. Австралія.

Фото: more-turiv.com.

3. Національні парки США та Канади.

Фото: tourdream.net.

4. Кейптаун, ПАР.

Фото: foto-live.com.

5. Оахака, Мексика.

Фото: arminastravel.ru.

6. Замбія.

Фото: armavia.am.

7. Франція.

Фото: www.bec-dnepr.com.

8. Греція.

Фото: tcc.com.ua.

9. Джайпур, Індія.

Фото: www.1000turov.ru.

10. В'єтнам.

Фото: pro2017god.com.

Реклама

Читайте також:

тема

В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.
Останні кілька місяців Департамент поліції та прикордонники у співпраці з Податково-митним департаментом та Інспекцією з праці проводять рейди на будівництвах Естонії. І кожного

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.