Названо найкрасивішу країну світу

5 Вересень, 2017 - 09:37

Одна з найвідоміших світових компаній з виготовлення путівників провела серед своїх читачів голосування для того, аби визначити найкрасивішу країну світу, повідомляє СВІТUA з посиланням на 34travel.me.

В результаті голосування переможницею стала Шотландія.

В опитуванні ця країна обійшла Канаду, яка обійняла друге місце. До рейтингу також увійшли Нова Зеландія, Фінляндія, Норвегія та ПАР. Англія обійняла сьому позицію, Вельсу читачі віддали десяту позицію.

Шотландські туроператори вважають, що результати опитування залучать до країни більше туристів.

"Ми дуже раді, що Шотландія отримала цю чудову нагороду від читачів [...] Проте такі результати не стануть сюрпризом для тих, хто вже відвідав нашу країну", - каже виконавчий директор однієї з національних туристичних організацій Шотландії.

За його словами, в Шотландії усі мандрівники відчувають особливі почуття, які більше не можна пережити ніде в світі. Щоправда, гостей закликають поважати природу Шотландії, аби краса країни збереглася для багатьох майбутніх поколінь.

Реклама

Читайте також:

тема

Вона -- розлучена серіальна актриса, він -- найскандальніший принц сучасності. Ці заручини обговорює увесь світ!
Місцева поліція не виявляє особливого бажання розслідувати інцидент.
У Польщі вже більше місяця шукають зниклого українця, який працював у пекарні в місті Серпц, розташованому за сотню кілометрів від Варшави.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.