Названо найкрасивішу країну світу

5 Вересень, 2017 - 09:37

Одна з найвідоміших світових компаній з виготовлення путівників провела серед своїх читачів голосування для того, аби визначити найкрасивішу країну світу, повідомляє СВІТUA з посиланням на 34travel.me.

В результаті голосування переможницею стала Шотландія.

В опитуванні ця країна обійшла Канаду, яка обійняла друге місце. До рейтингу також увійшли Нова Зеландія, Фінляндія, Норвегія та ПАР. Англія обійняла сьому позицію, Вельсу читачі віддали десяту позицію.

Шотландські туроператори вважають, що результати опитування залучать до країни більше туристів.

"Ми дуже раді, що Шотландія отримала цю чудову нагороду від читачів [...] Проте такі результати не стануть сюрпризом для тих, хто вже відвідав нашу країну", - каже виконавчий директор однієї з національних туристичних організацій Шотландії.

За його словами, в Шотландії усі мандрівники відчувають особливі почуття, які більше не можна пережити ніде в світі. Щоправда, гостей закликають поважати природу Шотландії, аби краса країни збереглася для багатьох майбутніх поколінь.

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

13:03
Уряд готовий навіть на зміну правил щодо працевлаштування.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.