Німецькі роботодавці занижуть зарплати через сексуальну орієнтацію

3 Вересень, 2017 - 18:20

Статистика показує, що чоловіки з нетрадиційною орієнтацією отримують менше, ніж гетеросексуали, за ту ж роботу. В середньому в Німеччині чоловік-гетеросексуал отримує € 18 на годину, а чоловік з нетрадиційною орієнтацією на € 2,14 менше. При чому це не залежить від освіти, досвіду або віку, пише germania.one.

Наприклад, жінки з нетрадиційною орієнтацією подібної дискримінації не відчувають. Найчастіше вони заробляють більше жінок-гетеросексуалів і займають керівні посади. Чому ж з чоловіками така різниця? В рамках дослідження питання в щорічний соціальне опитування по всій країні, від Німецького інституту економічних досліджень (DIW), був включений, по мимо всіх інших і питання про сексуальну орієнтацію.

В опитуванні взяли участь 460 представників сексуальних меншин і 39 тис. гетеросексуалів. Дослідження показує, що конкретної причини дискримінації щодо зарплати для чоловіків з нетрадиційною орієнтацією немає. Автори дослідження повідомляють, що на даний момент є дані лише про 2% німців з нетрадиційною орієнтацією. А цієї інформації дуже мало для будь-яких соціальних досліджень.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.