Німецькі роботодавці занижуть зарплати через сексуальну орієнтацію

3 Вересень, 2017 - 18:20

Статистика показує, що чоловіки з нетрадиційною орієнтацією отримують менше, ніж гетеросексуали, за ту ж роботу. В середньому в Німеччині чоловік-гетеросексуал отримує € 18 на годину, а чоловік з нетрадиційною орієнтацією на € 2,14 менше. При чому це не залежить від освіти, досвіду або віку, пише germania.one.

Наприклад, жінки з нетрадиційною орієнтацією подібної дискримінації не відчувають. Найчастіше вони заробляють більше жінок-гетеросексуалів і займають керівні посади. Чому ж з чоловіками така різниця? В рамках дослідження питання в щорічний соціальне опитування по всій країні, від Німецького інституту економічних досліджень (DIW), був включений, по мимо всіх інших і питання про сексуальну орієнтацію.

В опитуванні взяли участь 460 представників сексуальних меншин і 39 тис. гетеросексуалів. Дослідження показує, що конкретної причини дискримінації щодо зарплати для чоловіків з нетрадиційною орієнтацією немає. Автори дослідження повідомляють, що на даний момент є дані лише про 2% німців з нетрадиційною орієнтацією. А цієї інформації дуже мало для будь-яких соціальних досліджень.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.