США допомагатимуть іммігрантам отримати громадянство

3 Вересень, 2017 - 13:24

Служба з питань громадянства та імміграції США (USCIS) розробила нові освітні продукти, що містять навчальні методики з підготовки іммігрантів до процесу натуралізації, пише immigrant.today. Зокрема, підготовлені такі посібники:

̶ Керівництво по освітнім стандартам і змістом курсів по громадянству для дорослих (The Guide to the Adult Citizenship Education Content Standards and Foundation Skills):

̶ Зразок Програми навчання громадянству для дорослих з низьким початковим рівнем англійської мови ESL (The Sample Citizenship Curriculum for an Adult Low Beginning ESL Level Course):

̶ Плани Уроків громадянства від USCIS (USCIS Civics Lesson Plans).

У цих освітніх продуктах представлений поетапно план процесу натуралізації аж до здачі тесту на громадянство. Дані навчальні керівництва покликані допомогти викладачам курсів по громадянству і волонтерам більш ретельно підготувати іммігрантів до натуралізації. Крім того, отримання такої допомоги можуть бути корисні і самим іммігрантам в їх самопідготовки до процесу натуралізації. 


 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

07:56
В КНР закликають США скасувати ордер на арешт фінансового директора Huawei.
07:22
Ним стала Олександра Хичій.
22:46
Явка на перші позачергові парламентські вибори у Вірменії станом на 20:00 склала 48,63%.
21:27
В Ірані затримали співробітницю Університету Мельбурна, Австралія, за нібито спробу проникнути в іранські установи.
20:41
Потужний шторм в регіоні, який призвів до пошкодження ліній електропередач.
20:37
Президент Франції Еммануель Макрон на початку наступного тижня звернеться до народу у зв'язку із масовими антиурядовими протестами та сутичками.
20:24
Сьогодні тисячі людей з банерами та прапорами вийшли на мітинг у Лондоні на підтримку виходу Великої Британії з Європейського союзу.
19:44
Британець Чарлі Роулі втрачає зір, має проблеми з серцем і переніс кілька інфарктів
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.