США допомагатимуть іммігрантам отримати громадянство

3 Вересень, 2017 - 13:24

Служба з питань громадянства та імміграції США (USCIS) розробила нові освітні продукти, що містять навчальні методики з підготовки іммігрантів до процесу натуралізації, пише immigrant.today. Зокрема, підготовлені такі посібники:

̶ Керівництво по освітнім стандартам і змістом курсів по громадянству для дорослих (The Guide to the Adult Citizenship Education Content Standards and Foundation Skills):

̶ Зразок Програми навчання громадянству для дорослих з низьким початковим рівнем англійської мови ESL (The Sample Citizenship Curriculum for an Adult Low Beginning ESL Level Course):

̶ Плани Уроків громадянства від USCIS (USCIS Civics Lesson Plans).

У цих освітніх продуктах представлений поетапно план процесу натуралізації аж до здачі тесту на громадянство. Дані навчальні керівництва покликані допомогти викладачам курсів по громадянству і волонтерам більш ретельно підготувати іммігрантів до натуралізації. Крім того, отримання такої допомоги можуть бути корисні і самим іммігрантам в їх самопідготовки до процесу натуралізації. 


 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.