Іноземці в Данії тепер не платитимуть таких величезних податків

31 Серпень, 2017 - 19:45

Податки в Данії одні з найвищих в світі. Для утримання висококваліфікованих іноземців урядом Данії розроблена так звана «податкова схема для дослідників». Сьогодні ця схема дозволяє високооплачуваним іноземцям працювати в Данії протягом 5 років за спеціальною ставкою податку в 26% внески на ринку праці, пише immigrant.today.

В даний час багато висококваліфікованих іноземці залишають Данію, коли приходить час платити повні податки. Згідно з останніми дослідженнями, середній термін проживання іноземного громадянина, який приїхав в Данію за схемою податкових досліджень, складає всього 3,5 року. 

Данський міністр з питань промисловості, бізнесу та фінансових питань Брайан Міккельсен вже оголосив про наміри розширити «податкову схему досліджень» з 5 до 7 років. При цьому знижену ставку пропонується збільшити на 1%, щоб нейтралізувати витрати бюджету по розширенню терміну пільгового оподаткування. Цю урядову ініціативу цілком підтримує Конфедерація датської промисловості (Dansk industri, DI).

«Це дуже розумна пропозиція. По-перше, тому, що датським компаніям дуже потрібна висококваліфікована робоча сила, і ця пропозиція полегшить залучення і утримання співробітників. По-друге, розширення схеми збільшить ймовірність того, що іноземці залишаться в Данії, навіть якщо вони більше не охоплені цією схемою », - сказав заступник директора Конфедерації датської промисловості Кент Дамсгаарда. «Без схеми багато іноземців взагалі не приїхали б в Данію.

А цей тип співробітників абсолютно необхідний для того, щоб великі датські компанії були на передньому плані глобальної конкуренції. Вони створюють робочі місця для багатьох інших, і це їх значення набагато важливіше податкових надходжень, якби вони платили нарівні з датчанами », - підкреслив Дамсгаарда. 

Очікується, що протягом найближчих декількох тижнів данський уряд представить комплексний бізнес-план, який полегшить життя компаніям в Данії. 


 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.