Канада пішла на поступки трансгендерам

26 Серпень, 2017 - 22:03

У заяві міністр імміграції Ахмед Гуссен (Ahmed Hussen) сказав, що уряд працює над впровадженням невизначеного позначення статі в канадських паспортах та інших документах, виданих Департаментом імміграції, біженців та громадянства Канади. Гендерно-нейтральні паспорта вже давно відстоюються членами трансгендерного спільноти Канади, пише immigrant.today.

Ще в травні міністр юстиції Джоді Вілсон-Рейбоуд (Jody Wilson-Raybould) сказав, що зміни грядуть, і що прем'єр-міністр Джастін Трюдо (Justin Trudeau) «пам'ятає про третій варіант або можливості відзначити щось інше, ніж чоловік або жінка» .

Уряд заявив, що «Х» полегшить людям, які не ідентифікують себе як жінок ( «F» - female) або чоловіків ( «М» - male), можливість отримати документи, випущені урядом, які краще відображають їх гендерну ідентичність. «Всі канадці повинні відчувати себе в безпеці, щоб бути самими собою, жити відповідно до їх гендерною ідентичністю та висловлювати свою стать на свій розсуд», - сказав Гуссен в прес-релізі.

Наступного тижня Департамент введе тимчасову пробну опцію, яка дозволяє окремим особам додати поправку в свій паспорт із зазначенням статі у вигляді «X». 

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

12:52
Трамп залишив дружину Меланію без парасольки під час дощу, хоча сам сховався під нею
10:37
Близько 85% жінок-депутатів, які працюють у парламентах європейських країн, стикалися з проявами насильства на роботі
09:59
Американський ПЕН-Центр подав до суду на президента США Дональда Трампа, звинувачуючи його у використанні влади для помсти журналістам і ЗМІ, які йому не подобаються
07:12
Відсоток людей у країнах ЄС, які піддаються ризику бідності та соціальної нерівності, дещо знизився за останні роки, але таких - майже 113 мільйонів.
00:47
Мінфін США оголосив про введення санкцій відносно 20 компаній і банків з Ірану.
23:44
Російська авіакомпанія «Аерофлот» припинила продаж пільгових квитків на рейси в окупований Крим.
21:36
Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян 16 жовтня заявив про свою відставку.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.