Канада пішла на поступки трансгендерам

26 Серпень, 2017 - 22:03

У заяві міністр імміграції Ахмед Гуссен (Ahmed Hussen) сказав, що уряд працює над впровадженням невизначеного позначення статі в канадських паспортах та інших документах, виданих Департаментом імміграції, біженців та громадянства Канади. Гендерно-нейтральні паспорта вже давно відстоюються членами трансгендерного спільноти Канади, пише immigrant.today.

Ще в травні міністр юстиції Джоді Вілсон-Рейбоуд (Jody Wilson-Raybould) сказав, що зміни грядуть, і що прем'єр-міністр Джастін Трюдо (Justin Trudeau) «пам'ятає про третій варіант або можливості відзначити щось інше, ніж чоловік або жінка» .

Уряд заявив, що «Х» полегшить людям, які не ідентифікують себе як жінок ( «F» - female) або чоловіків ( «М» - male), можливість отримати документи, випущені урядом, які краще відображають їх гендерну ідентичність. «Всі канадці повинні відчувати себе в безпеці, щоб бути самими собою, жити відповідно до їх гендерною ідентичністю та висловлювати свою стать на свій розсуд», - сказав Гуссен в прес-релізі.

Наступного тижня Департамент введе тимчасову пробну опцію, яка дозволяє окремим особам додати поправку в свій паспорт із зазначенням статі у вигляді «X». 

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.