У США понад 50 музеїв відкриють безкоштовні виставки

25 Серпень, 2017 - 16:13

Вересень не можна назвати найгіршим місяцем у Лос-Анджелесі: на вулиці ще достатньо тепло, аби сходити на пляж, а вечори стають прохолодними та приємними, що надихає на прогулянку або відвідування заходів на відкритому повітрі, повідомляє СВІТUA з посиланням на usa.one. Та от ще один позитивний момент вересня: цього місяця мешканці Лос-Анджелесу можуть безкоштовно відвідати більш ніж 50 музеїв, де відбудуться виставки латиноамериканського мистецтва.

Програма "Pacific Standard Time: LA/LA" присвячена вивченню творів мистецтва, створених на двох континентах, які охоплюють тисячі років. Ініціатива, заснована музеєм Гетті, охоплює запуск більше 80 виставок у 70-ти культурних закладах від Санта-Барбари до Палм-Спрінгс.

Аби залучити більше уваги до такої чудової теми, Pacific Standard Time запропонували влаштувати безкоштовний день в більш ніж 50 музеях у неділю, 17 вересня, наступного дня після того, як відкриється більшість з тематичних виставок. Тож відвідувачам точно буде на що подивитись.

"LA/LA" є третьою найбільшою ініціативою Pacific Standard Time, після "Мистецтво в Лос-Анджелесі 1945-1980" (2011) та "Сучасна архітектура в Лос-Анджелесі" (2013).

Цього року програму відкриває безкоштовна вечірка в Grand Park у четвер, 14 вересня, яка триватиме від 12:00 до 22:00. На гостей чекає жива музика, смачна їжа, напої та незвичні арт-інсталяції.

Багато виставок можна буде відвідати до січня.

Нагадаємо, СВІТUA писав про 6 музеїв Нью-Йорка, які можна відвідати майже задурно.

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

13:03
Уряд готовий навіть на зміну правил щодо працевлаштування.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.