Залишки величності: привідкриваючи двері масонського храму у Філадельфії

19 Серпень, 2017 - 21:39

Масонський храм Філадельфії просто вражає розкішними прикрасами. 1873 року New York Times назвала його найбільшою, найвартіснішою та найвеличнішою будівлею масонів в світі, і з цим важко посперечитася, пише СВІТUA з посиланням на USA.one.

Франкомасони часто з'являються в описі багатьох теорій змов, і це триватиме доти, доки існує їх спільнота. Братство, засноване як профспілка, володіє трохи примарною сучасною історією. Відомо, що до 1700-их років до масонських лож входили виключно аристократи, наближені до монархів та політики, які самі не змогли б звести будівлю, навіть якби від цього залежало їх життя.

Тоді з'явились нові "вільні" масони, вони ж франкомасони, які дозволяли членам свого "клубу" вільно говорити про єретичні ідеї, серед яких й про демократію та інші філософські думки епохи Відродження.

Серед них опинилися такі видатні постаті американської історії, як Джордж Вашингтон та Бенджамін Франклін. Масонський рух у Філадельфії існував задовго до того, як було створено незалежну Америку й, вірогідно, були центром революційної думки.

Будівництво надзвичайного масонського храму Філадельфії, яким ми можемо насолоджуватися досі, почалося 1868 року, коли масони перебували на вершині свого багатства та впливовості. Володіючи великою кількістю грошей та потужним політичним впливом у Філадельфії, масони не шкодували жодних засобів та ресурсів на зведення цієї дивовижної будівлі.

Кожну кімнату було оформлено у відповідній темі та коштовно прибрана. Окрім масивних сходів, у храмі можна побачити єгипетську кімнату, корінфську кімнату, мавританську кімнату, залу епохи Відродження та Іонічну залу з портретами у весь зріст "Вельмишановних величних майстрів".

Кажуть, що в оформленні кожної кімнати спеціально припустилися помилки, аби продемонструвати, що люди недосконалі в порівнянні з Богом.

Сьогодні, не маючи засобів та впливу, якими вони володіли у 1800-их роках, масони з усіх сил намагаються сплатити утримання величної будівлі. Зали дивовижної краси можна орендувати для проведення весілля або інших немасонських справ. Храм розташовано на Ван-Норс-Брод-Стріт й відкрито для відвідувань з вівторка по суботу, екскурсії відбуваються о 10:00, 11:00, 14:00 та 15:00.

Вартість квитків: 15 доларів.

Фото: usa.one.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

00:57
Природна пожежа в південній частині Каліфорнії знищила 616 будинків і господарських будівель, пошкоджені 183.
23:47
У кількох містах Саудівської Аравії і Туреччини усі охочі могли попрощатися з журналістом Джамалем Хашоггі, якого на початку жовтня вбили у будівлі консульства Саудівської Аравії у столиці Туреччини.
21:47
Нещодавно на півночі Сербії відкрили статую у вигляді сови, проте багатьом пам'ятник більше нагадує чоловічий статевий орган.
21:36
Сьогодні, 16 листопада, в парламенті Шрі-Ланки сталася масова бійка між депутатами.
20:57
У Шанхаї відкрили готельний комплекс Intercontinental Shanghai Wonderland, побудований на місці колишнього кар'єра на гірському хребті Шешана.
20:36
У Лондоні 15 листопада помер радянський і британський біолог Жорес Медведєв.
20:12
Чеські правоохоронні органи відкрили кримінальну справу стосовно сина прем'єр-міністра республіки Андрея Бабіша-молодшого, якого підозрюють в незаконному перетині українського кордону.
18:25
Один із ранніх фільмів Уолта Діснея був виявлений в особистій колекції 84-річного Ясуші Ватанабе.
17:59
Федеральна служба безпеки РФ намагалася отримати доступ до баз даних візового центру TLSсontact, що надає послуги з обробки заяв на візи в країни Шенгенської зони і Велику Британію.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.