Польща може відкрити для українців ще одну галузь роботи

18 Серпень, 2017 - 10:47

Протягом року у Польщі не вщухають чутки про те, що не вистачає людей, які бажають працювати у шахтах. Причиною цього є низький рівень безробіття, а також проблеми із пошуком кваліфікованих фахівців у цій галузі. Крім того, заробітна плата не настільки приваблива для самих поляків, пише yavp.pl.

Тому деякі вугледобувні підприємства вже задивляються на українських працівників. А невелика приватна битомська шахта Eco-Plus пішла ще далі та найняла на роботу 4 наших вугільників. Поляки позитивно відгукуються про українців, як про професіоналів своєї справи.

Важко сказати чи чекає подібна практика всі польські шахти найближчим часом.Проте, якщо ситуація не зміниться, через відсутність робочої сили нашим західним сусідам доведеться вдатися до "українізації" галузі.

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.