Американців познайомлять з українською культурою

15 Серпень, 2017 - 09:28

7-8 жовтня в американському місті Колумбія, штат Меріленд, відбудеться фестиваль культур. Україну на заході представить танцювальний колектив "Карпатіа", повідомляє СВІТUA з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

Фото: Carpathia Folk Dance Ensemble.

Танцювальний колектив "Карпатіа", заснований 2011 року, в своїй програмі окрім українських національних танців представить також елементи польської, румунської та німецької культур.

Фото: St. Matthews Festival - Carpathia Show.

Також в програмі заходу передбачено виступи представників інших країн, частування національними стравами, майстер-класи та сувенірний базарчик.

Відзначимо, що щорічний фестиваль відбудеться у приміщенні православної церкви Святого Матвія за адресою 7271, Еден Брук Драйв, Колумбія, Меріленд, 21046.

Фото (2): stmatthewfestival.org.

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

13:03
Уряд готовий навіть на зміну правил щодо працевлаштування.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.