Емігрантка розкрила секрет одруження із заможним чоловіком в Еміратах

13 Серпень, 2017 - 10:04

В Еміратах громадянство іноземцям не дають, лише за дуже рідкісним винятком. При цьому іноземців тут дуже багато, пише Gazeta.ua.

Корінних жителів – усього 11% населення. Експатам необхідно регулярно оновлювати вид на проживання. Максимальний термін його дії – 3 роки. Для дружин корінних жителів є можливість отримати громадянство після 5 років спільного життя, якщо чоловік не проти.

Про це розповіла Олена Нур, яка вийшла заміж за жителя Арабських Еміратів. Він на 8 років старший, фінансист, працює у великій нафтопереробній компанії, розлучений, має 6-річного сина.

“Ми близько місяця щодня говорили в Skype по 5-6 годин, не могли наговоритися. Він запросив нас з мамою в гості. Я погодилася, сама собі дивуючись. Я взагалі людина досить суворих правил, та вже не юна дівчинка. Мені на той момент виповнився 31 рік. Мама підтримала мою авантюру. Коли я прилетіла разом з мамою в ОАЕ, побачила в аеропорту Моатаза і зрозуміла, що це мій чоловік. Наступного дня він зробив пропозицію, і я погодилася. Ми з мамою провели місяць у нього в гостях, за цей час ми оформили шлюб. Потім я повернулася в Україну і дочекалася постійної візи”.

За словами Олени Нур, сучасні арабські чоловіки шукають жінок, не зациклених на шопінгу, золоті і домашньому господарстві. Молоді арабки, вийшовши заміж, очікують, що чоловік їх повністю утримуватиме на високому рівні. Свою зарплату вони розглядають як кишенькові гроші, витрачають на подорожі, салони, вбрання, прикраси.

“Українки хочуть працювати, а не сидіти вдома. Вони не такі вимогливі. Мого чоловіка додатково підкупило те, що я іноземка, знаю арабську культуру і мову. В таких інтернаціональних шлюбах часто виникають проблеми через різницю культур, ніхто не хоче йти на компроміс. А я знала, чого чекати, чого немає, що можна, що не можна. У свою чергу, українок підкуповує те, що араби не п’ють і дуже піклуються про сім’ї. Для них сім’я – їхня фортеця. Все в дім, все в сім’ю. Мій чоловік досить відкритий, йде на деякі компроміси”.

Араби дуже цінують свої традиції і культуру. Чоловіки носять білі довгі сукні-кандури, жінки – чорні абаї (довгі просторі сукні з довгими рукавами, зазвичай чорного кольору). Абай шиють відомі дизайнерські будинки, вони можуть бути прикрашені стразами і багатою вишивкою.

“Чим демократичніший чоловік, тим менш традиційно одягається його дружина. Тут можна носити джинси, футболки, довгі спідниці та сукні. Єдина вимога – щоб не було нічого тісного, коротких спідниць, відкритих рук і декольте. Я ношу хустку, а також джинси, блузи, довгі спідниці і сукні. Останнім часом віддаю перевагу сукням, у джинсах жарко. Спочатку чоловік намагався тримати мене “в рамках”. Доки я була вагітна, носила абаю. Але потім показала характер, і він змирився”.

Реклама

Читайте також:

тема

Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал
Аліна Процик - відома особа як серед українців, які живуть у Данії, так і серед самих данців, і не в останню чергу, – місцевих журналістів.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.