У частині Канади скасують плату за базову освіту для іноземців

10 Серпень, 2017 - 13:29

Хорган зазначив, що цим рішенням НДП виконала обіцянку, зроблену під час виборчої кампанії, пише nashvancouver.

«Ми хотіли зробити все якомога швидше, щоб в новому навчальному році, який стартує у вересні, збільшилася кількість учнів», - зазначив новий лідер Британської Колумбії.

Програма для дорослих передбачає курси у вищих навчальних закладах (в університетах і коледжах), а програма вивчення англійської мови призначена для студентів, які в основному говорять на інших мовах.

Оголошення скасовує рішення, прийняте в 2015 році. Тоді ліберали дозволили навчальним закладам встановлювати плату за базову освіту для дорослих і програми вивчення англійської мови сумою до $ 1600 за семестр на одного учня.

Хорган каже, що після цього зарахування до програм скоротилося майже на 35%.

Прем'єр-міністр каже, що в бюджеті достатньо коштів для фінансування скорочення витрат, не жертвуючи іншими послугами, і дані про фінансування будуть опубліковані в бюджету уряду в вересні.

«Ми не можемо дозволити собі залишити людей. Як новий уряд, ми хочемо переконатися, що все можуть брати участь в нашій економіці, а це означає, що кожна людина отримає доступ до основних навичок », - сказав прем'єр у вівторок.

Нагадуємо. що під час виборів НДП також пообіцяла ліквідувати відсотки за студентськими кредитами і реалізувати грант розміром в $ 1000, щоб дати студентам стимул завершити свої програми послесреднего освіти. Прем'єр зазначив, що ця обіцянка реалізують в життя вже в вересні.

Професор Університету Британської Колумбії Шауна Баттервік вітала ці зміни в політиці і вона впевнена, що це поліпшить доступ до освіти для перспективних студентів з низькими доходами.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:56
Джессіка Бісманн, яка входить до ультраправої партії "Альтернативи для Німеччини", може поплатитися за старі фотографії на фоні вина з Адольфом Гітлером на етикетці.
16:46
Промислове виробництво у США показало найбільший приріст за вісім останніх років
16:33
Переможницею найпрестижнішої літературної нагороди цього року стала Анна Бернс
12:52
Трамп залишив дружину Меланію без парасольки під час дощу, хоча сам сховався під нею
10:37
Близько 85% жінок-депутатів, які працюють у парламентах європейських країн, стикалися з проявами насильства на роботі
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.