Працівникам США доводиться забути про відпустку

8 Серпень, 2017 - 18:44

США є єдиною розвиненою країною в світі, де відпустка не є обов'язковою вимогою трудової угоди, пише forumdaily.

Це призводить до того, що багато іноземців вважають трудову етику в США дещо дивною, пише BBC .

Згідно з даними європейської організації «Науково-дослідний центр з економічної політики» (CEPR), в більшості європейських країн працівникам згідно із законом наказано мати 20 або більше днів відпустки на рік.

Австралія і Нова Зеландія також зобов'язують роботодавців надавати своїм співробітникам не менше 20 відпускних днів на рік; французи отримують 30 днів для відпочинку в рік, а шведи - п'ять тижнів відпустки щорічно.

При цьому в США більшість американців беруть тільки два тижні відпустки на рік, хоча деякі не дозволяють собі навіть цього, побоюючись втратити роботу.

За даними Американської асоціації туризму, в 2016 році 54% працюючих американців завершили рік, маючи невикористані дні відпустки, загальна сума яких склала 662 млн днів.

За даними Статистичного управління Департаменту праці США, майже третина всіх американських працівників не отримують оплачуваної відпустки через хворобу, а більше 25% взагалі не беруть ніяких додаткових вихідних.

Реклама

Читайте також:

тема

Із виразною зовнішністю, ростом 196 сантиметрів і кремезною статурою – Майк Мазуркі був справжньою знахідкою для голлівудських режисерів, пише
У Норвегії дітей з раннього віку привчають до самообмеження і відповідальності за власне життя і здоров’я.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.