Працівникам США доводиться забути про відпустку

8 Серпень, 2017 - 18:44

США є єдиною розвиненою країною в світі, де відпустка не є обов'язковою вимогою трудової угоди, пише forumdaily.

Це призводить до того, що багато іноземців вважають трудову етику в США дещо дивною, пише BBC .

Згідно з даними європейської організації «Науково-дослідний центр з економічної політики» (CEPR), в більшості європейських країн працівникам згідно із законом наказано мати 20 або більше днів відпустки на рік.

Австралія і Нова Зеландія також зобов'язують роботодавців надавати своїм співробітникам не менше 20 відпускних днів на рік; французи отримують 30 днів для відпочинку в рік, а шведи - п'ять тижнів відпустки щорічно.

При цьому в США більшість американців беруть тільки два тижні відпустки на рік, хоча деякі не дозволяють собі навіть цього, побоюючись втратити роботу.

За даними Американської асоціації туризму, в 2016 році 54% працюючих американців завершили рік, маючи невикористані дні відпустки, загальна сума яких склала 662 млн днів.

За даними Статистичного управління Департаменту праці США, майже третина всіх американських працівників не отримують оплачуваної відпустки через хворобу, а більше 25% взагалі не беруть ніяких додаткових вихідних.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

18:48
У суботу смертник з саморобною вибухівкою підірвав себе перед виборчою дільницею, що була розташована у одній зі шкіл в північній частині столиці Афганістану Кабула, є загиблі
17:38
Влада Саудівської Аравії вважає, що журналіст Джамаль Хашоггі помер від задушливого захвату ззаду або удушення руками
16:25
Кілька тисяч людей вийшли на масові акції за незалежність Тайваню у столиці острова Тайбеї. Демонстранти вимагали провести референдум, щоб острів міг офіційно проголосити незалежність від Китайської Народної Республіки
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.