У яких країнах найкраще живеться іммігрантам. Новий рейтинг

8 Серпень, 2017 - 14:29

US News і World Report, які склали рейтинг, порівняли 80 країн за такими критеріями, як економічна стабільність, рівень доходу та стан ринку праці. Щоб об'єктивно оцінити кожну країну, були проведені консультації з провідними підприємцями та представниками громадськості. Пише Ванкуверок

Канада стала другою після Швеції не європейською країною, за якістю життя іммігрантів. Сполучені Штати опинилися на сьомому місці, відразу за Норвегією.

Незважаючи на те, що Швеція витиснула Канаду з першого місця, цей рейтинг - лише частина проекту US News і World Report за визначенням кращих в світі країн для іммігрантів. Надалі буде проводитися більш глибокий аналіз економічних і соціальних факторів. У загальному рейтингу Канада також займає друге місце, а Швеція вже шосте. Це означає, що Канада сильніше за багатьма аспектами.

Щоб скласти імміграційні рейтинги, US News і World Report врахували також частину іммігрантів у населенні країн, кількість грошей, які іммігранти щорічно могли відправити за кордон і рейтинги ООН з політики інтеграції в різних країнах. Канаду оцінили високо не тільки за сильну економіку, а й за лояльні інтеграційні заходи, такі як мовні курси.

Цікаво, що Канада займає перше місце за якістю освіти. У звіті дослідження підкреслено, що початкову і середню освіту в Канаді - обов'язкове і безкоштовне. А децентралізація дозволяє провінціям розвивати систему освіти на локальному рівні. У програмі міжнародного оцінювання студентів ОЕСР Канадські студенти знаходяться на рівні вище середнього.

У топ-10 рейтингу увійшли здебільшого країни Європи і Північної Америки: 
1. Швеція 
2. Канада
3. Швейцарія 
4. Австралія 
5. Німеччина 
6. Норвегія 
7. США 
8. Нідерланди 
9. Фінляндія 
10. Данія

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.