У яких країнах найкраще живеться іммігрантам. Новий рейтинг

8 Серпень, 2017 - 14:29

US News і World Report, які склали рейтинг, порівняли 80 країн за такими критеріями, як економічна стабільність, рівень доходу та стан ринку праці. Щоб об'єктивно оцінити кожну країну, були проведені консультації з провідними підприємцями та представниками громадськості. Пише Ванкуверок

Канада стала другою після Швеції не європейською країною, за якістю життя іммігрантів. Сполучені Штати опинилися на сьомому місці, відразу за Норвегією.

Незважаючи на те, що Швеція витиснула Канаду з першого місця, цей рейтинг - лише частина проекту US News і World Report за визначенням кращих в світі країн для іммігрантів. Надалі буде проводитися більш глибокий аналіз економічних і соціальних факторів. У загальному рейтингу Канада також займає друге місце, а Швеція вже шосте. Це означає, що Канада сильніше за багатьма аспектами.

Щоб скласти імміграційні рейтинги, US News і World Report врахували також частину іммігрантів у населенні країн, кількість грошей, які іммігранти щорічно могли відправити за кордон і рейтинги ООН з політики інтеграції в різних країнах. Канаду оцінили високо не тільки за сильну економіку, а й за лояльні інтеграційні заходи, такі як мовні курси.

Цікаво, що Канада займає перше місце за якістю освіти. У звіті дослідження підкреслено, що початкову і середню освіту в Канаді - обов'язкове і безкоштовне. А децентралізація дозволяє провінціям розвивати систему освіти на локальному рівні. У програмі міжнародного оцінювання студентів ОЕСР Канадські студенти знаходяться на рівні вище середнього.

У топ-10 рейтингу увійшли здебільшого країни Європи і Північної Америки: 
1. Швеція 
2. Канада
3. Швейцарія 
4. Австралія 
5. Німеччина 
6. Норвегія 
7. США 
8. Нідерланди 
9. Фінляндія 
10. Данія

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:28
Трамп заявив про можливість швидкого укладення торговельної угоди з Китаєм.
18:27
Кріштіану Роналду пішов на угоду зі слідством у справі про податкове шахрайство з його боку.
17:59
Раніше повідомлялося про трьох загиблих.
17:53
Кілька сотень людей, одягнених у жовті жилети, вийшли в п'ятницю на вулиці Тель-Авіва та Єрусалима.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.